credit24
LV
pagination/arrowrightnormalCreated with Sketch.
Kas ir Patēriņa kredīts?
Credit24 patēriņa kredīts ir kredītlīnija, kas dod iespēju aizņemties nepieciešamo naudas summu savu ieceru īstenošanai, pēc tam to atmaksājot pakāpeniski, ar elastīgiem ikmēneša maksājumiem.
Patēriņa kredīta piešķiršanai nav nepieciešama ķīla un formalitāšu kārtošana.
Pieejamā aizņēmuma summa patēriņa kredītam ir līdz pat 5000 €.
Maksimālais atmaksas termiņš – līdz 60 mēnešiem.
Patēriņa kredīta piešķiršanai nav nepieciešama ķīla un formalitāšu kārtošana.
Pieejamā aizņēmuma summa patēriņa kredītam ir līdz pat 5000 €.

Credit24 patēriņa kredīts ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem

Patēriņa kredīts ir ērtākais aizņēmuma veids privātpersonām gadījumos, kad ir nepieciešami lielāki naudas līdzekļi kāda pakalpojuma vai preces iegādei vai kādas citas ieceres īstenošanai. Credit24 piedāvā vienu no izdevīgākajiem patēriņa kredītiem ar maksimālo aizņēmuma summu līdz pat 5000 € un atmaksas termiņu līdz 60 mēnešiem. Tas dod iespēju atrisināt aktuālo nepieciešamību pēc papildu naudas līdzekļiem pāris minūšu laikā, bet to atmaksāt pakāpeniski, ar ikmēneša kredīta maksājumu. Šī maksājuma lielums un atmaksas termiņš būs atkarīgs no tā, cik lielu kredīta summu Tev ir nepieciešams aizņemties. Turklāt ilgāks atmaksas termiņš nozīmē mazāku mēneša maksājumu.

Patēriņa kredīts internetā - bez ķīlas un formalitātēm

Atpūtas braucienam, jauna dzīvokļa iegādei, automašīnas rezerves daļu pirkšanai, kā arī citiem lielākiem vai steidzamiem pirkumiem patēriņa kredīts ir optimāls variants, turklāt tam var pieteikties internetā – bez ķīlas un formalitāšu kārtošanas. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams apliecinājums bankas kontā ienākošiem regulāriem ikmēneša ienākumiem, kā arī netiek prasīta mantas vai īpašuma ķīla. Nelaid garām izdevīgu piedāvājumu ilgi kārotam ceļojumam vai citu lielisku iespēju, ja nepieciešamos naudas līdzekļus vari aizņemties – turklāt ar izdevīgām procentu likmēm un ikmēneša maksājumiem.

Credit24 patēriņa kredīta priekšrocības

  • Kopējā summa līdz pat 5000 €, ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem.
  • Izsniegšana bez ķīlas un galvojuma. Nav jāuzrāda izziņa no darbavietas.
  • Lai pieteiktu patēriņa kredītu, nav jāstāv rindā – noformē to internetā!
  • Netiek piemērota komisijas maksa kredīta noformēšanai

Kas var pieteikties patēriņa kredītam?

Credit24 patēriņa kredīts ir pieejams ikvienam pastāvīgajam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Lai saņemtu kredītu, nepieciešami ienākumi, kas ļauj atmaksāt saņemto summu noteiktajā termiņā, kā arī pieteikuma iesniegšanas brīdī klientam nedrīkst būt nenokārtotas parādsaistības Credit24 vai kādās citās finanšu institūcijās. Speciālisti novērtēs, vai visas aizdevumu saistības ir izpildītas laikus, kas dos iespēju saņemt izdevīgākus kredīta saņemšanas noteikumus. Visi pieteikumi tiek izskatīti individuāli, Credit24 kredītspeciālistiem lemjot par kredīta piešķiršanu vai atteikumu. Tāpat arī Credit24 patur tiesības samazināt piešķirtā aizdevuma summu. Procesa izvērtēšanā ietverti:

  • reģistrācijas procesā iesniegtās informācijas pārbaude – vai bankas kontā un reģistrējoties iesniegtajā informācija ir norādīti reālas un vienas un tās pašas personas dati, kas novērsīs jebkādu krāpšanās risku un citas personas datu vai bankas konta izmantošanu tīšos ļaunprātīgos nolūkos;
  • esošo un bijušo parādsaistību izvērtējums, parādsaistību vēsture;
  • ikmēneša ienākumu izvērtējums – ienākumu un izdevumu attiecība. Vai ar konkrētā brīža ienākumu līmeni iespējams veikt aizņēmuma atmaksu termiņā un bez kavēšanās.

Izvērtējot dažādus kredītriskus, tiek pieņemts lēmums par labu naudas piešķiršanai vai atteikšanai.

 

Credit24 - ātrs un ērts patēriņa kredīts

Kā saņemt patēriņa kredītu?

pagination/arrowrightnormalCreated with Sketch.
Pirmdiena – Svētdiena
8.00 līdz 22.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
* Piedāvājums spēkā, piesakoties Credit24 Kredītam pirmoreiz. Aizņemoties Kredīta summu 500 EUR apmērā ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00% (Turpmāk norādīts - piedāvājums “60 dienas bez procentu maksas” ietvaros/bez piedāvājuma), gada procentu likme 18.76%/19.86%, kopējā atmaksājamā summa 746.88/761.80 EUR.
Credit24 Kredīta gada procentu likme ir no 19.86%. GPL aprēķins ir balstīts uz pieņēmumu, ka līguma sākumā tiek izņemts maksimālais Kredīta limits, kas tiek atmaksāts vienādos maksājumos 60 mēnešu laikā. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu un naudas līdzekļu izmaksu. Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā aizdevumus no 100 līdz 5000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme. Cenas piedāvājums tiek izteikts pēc pieteikuma iesniegšanas un individuālas tā izvērtēšanas.