credit24

Credit24 aizdevums

Credit24 aizdevums ir izdevīgs un ērts risinājums, kā iegūt papildu līdzekļus Tavu ieceru īstenošanai.
Atmaksā aizdevumu jau pēc mēneša vai vairākos mazākos maksājumos līdz pat 5 gadu laikā.
Aizdevuma apjoms atkarīgs no klienta maksātspējas.
Elastīga atmaksas pieeja un kredītspeciālistu konsultācijas.
Atmaksā aizdevumu jau pēc mēneša vai vairākos mazākos maksājumos līdz pat 5 gadu laikā.
Aizdevuma apjoms atkarīgs no klienta maksātspējas.

Aizdevums - izdevīgs un ērts risinājums Tavu ieceru īstenošanai

Naudas aizdevums ir lielisks risinājums situācijās, kad ar esošajiem finanšu resursiem nepietiek ideju un vēlmju īstenošanai. Atliek tikai pieteikties internetā, un, veiksmīga pieteikuma gadījumā, aizdevuma summa jau drīz vien tiks pārskaitīta uz Tavu kontu. Tā izsniegšana un apkalpošana ir mūsu pamatjoma kopš darbības uzsākšanas Latvijas tirgū 2007. gadā. Visā uzņēmuma pastāvēšanas laikā esam īstenojuši caurredzamu aizdevumu izsniegšanas politiku, kas ir balstīta uz klientu interesēm.

Kāpēc izvēlēties aizdevumu Credit24?

  • Ātrs un Tev pielāgots aizdevums ar individuāli noteiktu procentu likmi;
  • Netiek piemērota komisijas par izsniegšanu vai noformēšanu;
  • Draudzīgi un pilnīgi caurspīdīgi – kopējā atmaksājamā summa sastāv tikai no pamatsummas un procentiem;
  • Ērta atmaksa – atmaksas līdz pat 60 mēnešiem;
  • Kredītu apvienošana – pārnes citas kredītiestādes aizdevumu uz Credit24 un iegūsti izdevīgākus nosacījumus!

Personīgi pielāgots aizdevums ar individuāli noteiktu procentu likmi

  • Mēs iestājamies par to, lai katrs aizdevums tiktu izsniegts godīgi, tādēļ pēc tā izsniegšanas atmaksas noteikumi netiek mainīti. Noslēdzot līgumu, tiek noteikta gan kredīta summa un procentu maksājumi, gan kredīta atmaksas termiņš. Tie var tikt mainīti, tikai vienojoties abām iesaistītajām pusēm.
  • Neatkarīgi no tā, vai pieteiksies pirmo reizi vai atkārtoti, mēs garantējam, ka pieteikšanās kredītam un naudas izmaksa vienmēr būs bez maksas. Tāpat varēsi sev ērtā veidā atmaksāt kredītu lielākos vai mazākos maksājumos, atmaksājot tikai pamatsummu un procentu maksājumus.
  • Visā aizņēmuma apkalpošanas laikā piedāvājam kredītspecialistu konsultācijas.
  • Zemas aizņēmuma procentu likmes un elastīga atmaksa.

 

Pirmdiena – Svētdiena
8.00 līdz 20.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 5000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.