credit24

Credit24 aizdevums internetā

Aizdevums internetā no Credit24 ir izdevīgs un ērts risinājums, kā iegūt papildu līdzekļus, kad vien tev tas ir nepieciešams. Izvēlies sev nepieciešamo naudas kredīta summu no 100 līdz 7000 € un uzsāc savu ieceru īstenošanu kaut tūlīt!
Naudas aizdevuma apjoms atkarīgs no klienta maksātspējas.
Ātra un vienkārša naudas kredīta noformēšana internetā.
Elastīga aizdevuma atmaksa un kredītspeciālistu konsultācijas.
Naudas aizdevuma apjoms atkarīgs no klienta maksātspējas.
Ātra un vienkārša naudas kredīta noformēšana internetā.

Credit24 naudas aizdevums un tā priekšrocības

Ātrs un tev pielāgots naudas aizdevums ar individuāli noteiktu procentu likmi

Nekādu komisijas maksu par aizdevuma izsniegšanu vai noformēšanu

Draudzīgi un pilnīgi caurspīdīgi – atmaksā tikai pamatsummu un procentus

Ērta atmaksa – atmaksā naudas aizdevumu līdz pat 60 mēnešu laikā

Izdevīgs un ērts naudas kredīts tavu ieceru īstenošanai

Credit24 naudas kredīts ir lielisks risinājums situācijās, kad ar esošajiem finanšu resursiem nepietiek tavu ideju un vēlmju īstenošanai. Atliek tikai pieteikties naudas kredītam internetā, un, pieteikuma apstiprināšanas gadījumā, aizdevuma summa jau būs tavā rīcībā. Aizdevumi internetā, to izsniegšana un apkalpošana ir mūsu pamatnodarbe kopš darbības uzsākšanas Latvijas tirgū 2007. gadā. Visā uzņēmuma pastāvēšanas laikā esam īstenojuši caurredzamu kredītu izsniegšanas politiku, kas ir balstīta uz abpusēju uzticību un klientu vajadzībām.

Kāpēc izvēlēties Credit24 aizdevumu?

Personīgi pielāgots aizdevums ar individuāli noteiktu procentu likmi

  • Mēs iestājamies par to, lai katrs aizdevums tiktu izsniegts godprātīgi, tādēļ pēc tā izsniegšanas, atmaksas noteikumi netiek mainīti. Noslēdzot līgumu, tiek noteikta gan kredīta summa un procentu maksājumi, gan maksimālais kredīta atmaksas termiņš.
  • Viens pieteikums un nauda vienmēr būs tavā rīcībā. Kad un cik daudz pieejamo līdzekļu izmantot – tas ir tavā ziņā. Svarīgi, ka naudas izmaksa vienmēr ir bez maksas.
  • Tev būs iespēja atmaksāt kredītu ātrāk, tādējādi ietaupot uz procentu maksājumiem. Ja tādas iespējas nav, tu vienmēr vari atmaksāt tikai noteikto minimālo ikmēneša maksājumu. Izvēlē ir tavās rokās.

Pārdomāta finanšu līdzekļu pārvaldība

  • Visā aizņēmuma apkalpošanas laikā piedāvājam kredītspecialistu konsultācijas, veiksmīgākai aizdevuma atmaksai.
  • Kredītu apvienošana – pārnes citas kredītiestādes aizdevumu uz Credit24 un iegūsti izdevīgākus atmaksas nosacījumus!

Aizdevumi internetā – pārvaldi savu aizdevumu Credit24 klienta profilā

Aizdevumi internetā ļauj tev saņemt papildu finanšu līdzekļus ērti un vienkārši tieši tad, kad tev tas ir nepieciešams. Visu, kas saistīts ar Credit24 aizdevumu, vari veikt attālināti – saņemt kredītspeciālista konsultācijas, pieteikties aizdevumam un sekot līdzi kredīta atmaksai! Vienkāršākai un ērtākai naudas aizdevumu pārvaldībai vari izmantot savu Credit24 klienta profilu, kurā vienuviet atradīsi informāciju par aizdevuma atmaksu, aktuālo informāciju, naudas kredīta atlikumu un atmaksājamo summu.

Turklāt saviem klientiem piedāvājam iespēju izmantot iespēju saņemt kredītbrīvdienas, izmantojot papildpakalpojumu MIERS, kā arī dažādus mūsu sadarbības parteru īpašos piedāvājumus, kā piemēram, mājokļa apdrošināšanu.

Ja tev ir radušies papildu jautājumi, ieskaties mūsu Biežāk uzdoto jautājumu sadaļā vai zvani mums 20140014!

Cenrādis:
Aizdevuma noformēšana
BEZMAKSAS
Ikmēneša apkalpošana
BEZMAKSAS
Naudas izmaksas uz kontu
BEZMAKSAS
GPL
No 19,86%
MIERS
2,95 EUR mēnesī**
**Papildpakalpojuma maksa jāveic tikai, ja tas ir pieslēgts. Credit24 Miers: veicot maksājumu 2,95 EUR/mēnesī, iespējams saņemt kredītbrīvdienas periodā līdz 3 mēnešiem sarežģītu finansiālo apstākļu gadījumā. Vairāk informācijas ŠEIT.
Kā saņemt Credit24 kredītlīniju

Kā saņemt Credit24 aizdevumu?

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir man pieejamā Credit24 aizdevuma summa?

Credit24 piedāvātais naudas aizdevums ir no 100 līdz 7000 €. Tev pieejamais apjoms ir atkarīgs no tavas maksātspējas.

Kas ir nepieciešams, lai es varētu pieteikties aizdevumam internetā? Kādi ir tā piešķiršanas nosacījumi?

Credit24 privātpersonu kreditēšanas pakalpojumi ir pieejami personām vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Aizdevuma noformēšanai ir nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām, deklarēta dzīvesvietai Latvijas Republikā, kā arī pierādāmi regulārie ienākumi.

Cik ilgā laikā tiek izskatīts pieteikums naudas aizdevumam?

Privātpersonu kreditēšanas pieteikumi tiek izskatīti katru dienu no plkst. 8.00-20.00. Paziņojumu par aizdevuma piešķiršanu saņemsi uz norādīto e-pasta adresi, kā arī ir savā Credit24 klienta profilā!

Kā varu noslēgt līgumu, ja naudas kredītam esmu pieteicies internetā?

Līguma noslēgšana visiem naudas kredītiem internetā tiek īstenota attālināti. Pēc pieteikuma aizpildīšanas online, tu saņemsi aizdevuma piedāvājumu. Iepazīsties ar piedāvājuma nosacījumiem un līguma noteikumiem, un noslēdz līgumu tur pat mājaslapā. Līguma kopiju saņemsi e-pastā.

Cik ātri saņemšu aizdevuma summu savā bankas kontā?

Pēc aizdevuma piešķiršanas, pārskaiti sev nepieciešamo summu uz savu bankas kontu, izmantojot savu Credit24 klienta profilu. Naudas nonākšana tavā kontā ir atkarīga no bankas, uz kuru pārskaiti naudu. Ja tevis izvēlētā banka atbalsta zibmaksājumu funkciju, tad nauda būs kontā teju uzreiz.

Vai piešķirto aizdevuma summu varu savā kontā izmaksāt pa daļām?

Jā, ar piešķirto naudas aizdevumu vari rīkoties pēc saviem ieskatiem, izmaksājot sev nepieciešamo naudas summu uz privāto bankas kontu, kad vien nepieciešams. Visu vai pa daļām – izvēle ir tavās rokās!

Vai Credit24 naudas aizdevuma izmantošanai ir noteikti ierobežojumi?

Nē, kādiem nolūkiem piešķirto naudas aizdevumu izmantot nosaki tu pats! Mūsu aizdevums vari tikt izmantos gan kā kredītlīnija vai patēriņa kredīts preču un pakalpojumu iegādei, gan kā auto kredīts transportlīdzekļa iegādei. Tāpat tu nosaki arī savu ikmēneša maksājuma apmēru (bet, ne mazāku par minimālo mēneša maksājumu) un atmaksas termiņu (ne vairāk kā 5 gadi)! 

Darba dienas
9.00 līdz 18.00
Sestdienas
brīvs
Svētdienas un svētku dienas
brīvs
Pieteikumu izskatīšana:
8.00 līdz 20.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 7000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
*Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.