credit24
Atbildīga aizņemšanās
Credit24 pakalpojumi ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu, ka klients var viegli un elastīgi kontrolēt savas finanses

Mums ir svarīgi, lai lēmums par aizdevuma saņemšanu tiktu rūpīgi pārdomāts gan no mūsu, gan mūsu klientu puses, tādējādi aizsargājot abas puses un nodrošinot ilgstošu un uzticamu sadarbību.

Kā atbildīgam aizdevējam, mums ir jābūt drošiem, ka visi aizdevuma pieteikumi tiek ļoti rūpīgi izskatīti, lai izvērtētu klienta iespējas atmaksāt aizdevumu.

Aizdevums ikdienas finanšu vajadzībām

Atbildīga aizņemšanās

Lai izvērtētu klienta kredītspēju, mēs izmantojam dažādas ārējās datu bāzes (piemēram, Creditinfo), kā arī mūsu uzkrāto pieredzi , kas ļauj mums ātri un efektīvi novērtēt klientu iespējas atmaksāt aizdevumu un pieņemt lēmumu par aizdevumu piešķiršanu.

Mums ir svarīgi, lai visa nepieciešamā informācija klientam vienmēr būtu pieejama, un jautājumu gadījumā būtu iespēja sazināties ar mums jebkurā laikā.

Ieteikumi

Pirms lēmuma pieņemšanas par aizdevumu, mēs aicinām Jūs rūpīgi izvērtēt un pārdomāt iespējamās izmaksas un ņemt vērā zemāk minētās rekomendācijas:

  • Pirms aizņemties, rūpīgi iepazīstieties ar visiem nosacījumiem un atbildību, kā arī izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt. Izvēlieties tādu aizdevuma summu un atmaksas periodu, kas atbilst Jūsu reālājām iespējām.
  • Padomājiet, vai Jums patiešām ir nepieciešams kredīts. Varbūt ir vērts izmantot savus uzkrājumus vai arī uz laiku atlikt pirkumu un sakrāt nepieciešamo naudas summu pamazām?
  • Sazinieties ar mūsu kredītspeciālistiem, kas pirms aizdevuma ņemšanas sniegs Jums konsultācijas – tas ļaus mums kopā atrast tieši Jūsu iespējām un vajadzībām atbilstošāko aizdevuma summu un atmaksas periodu.
  • Pirms ņemt kredītu, sastādiet savas ģimenes ikmēneša budžetu – tas sniegs Jums pārskatu par Jūsu ienākumiem un izdevumiem. Pamatojoties uz to, varēsiet drošāk un pārdomātāk pieņemt turpmākos lēmumus saistībā ar savu finanšu plānošanu.
Aizņemieties atbildīgi!

Katrs aizdevums nozīmē izdevumus. Pirms pieteikties aizdevumam, lūdzu, iepazīstieties ar aizdevuma procentu likmju izmaksām un to, cik Jums kopumā izmaksās aizdevuma noformēšana.

  • Credit24 aizdevuma tabulā Jūs varat redzēt iespējamās aizdevuma summas un atmaksas termiņus. Ilgāks atmaksas periods nozīmē augstākas kopējās izmaksas, taču ir vieglāk atmaksāt aizdevumu, jo mēneša maksājums ir mazāks.
  • Ja rodas grūtības ar maksājumu veikšanu, obligāti jāmeklē risinājums, sazinoties ar savu aizdevēju. Ir svarīgi, lai risinājums būtu pārdomāts, un vajadzības gadījumā iesakām konsultēties ar finanšu konsultantu.

Visu aizdevuma periodu Jūs varat lūgt padomu un palīdzību mūsu kredītspeciālistiem:

Tālrunis: 20140014

e-pasta adrese: info@credit24.lv

Darba dienas
9.00 līdz 18.00
Sestdienas
brīvs
Svētdienas un svētku dienas
brīvs
Pieteikumu izskatīšana:
8.00 līdz 20.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 7000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
*Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.