credit24

Kredītlīnija – aizdevums, ko vari izmantot pēc vajadzības

Credit24 kredītlīnija ir tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari saņemt, brīžos kad tev tas ir nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies tu pats!
Kredītlīnijas atmaksu nosaki tu pats! Vienīgais, ko sagaidām katru mēnesi, ir minimālais mēneša maksājums
Summa no 100 līdz 7000 €
Kad nepieciešami papildu līdzekļi, vari tos izņemt atkārtoti piešķirtās kredītlīnijas ietvaros
Ērta un vienkārša pieteikšanās internetā
Kredītlīnijas atmaksu nosaki tu pats! Vienīgais, ko sagaidām katru mēnesi, ir minimālais mēneša maksājums
Summa no 100 līdz 7000 €

Credit24 kredītlīnijas priekšrocības

Naudas izmaksa kontā 10 minūšu laikā

Bezmaksas noformēšana

Pilnīga rīcības brīvība ar piešķirto kredītlimitu

Minimālais ikmēneša maksājums no 10€

Kas ir kredītlīnija?

Kredītlīnija ir aizdevums, kura ietvaros saņemsi sevis izvēlētu kredītlimitu, ko vari izmantot pēc vajadzības. Šo kredīta summu iespējams izņemt gan pilnā apmērā, gan pa daļām, gan neizmantot vispār, ja tā šobrīd nav nepieciešama – šādā veidā vari nodrošināties situācijām, kad rodas steidzama vajadzība pēc lielākas naudas summas. Līdz ar to kredītlīnija ir ērtāka gan par ātro kredītu, gan par patēriņa kredītiem.

Kredītlīnija – kā tas strādā?

Kā izmantot kredītlīnijas summu?

  • Noslēdzot līgumu, tiek piešķirts noteikts kredītlimits – piemēram, 1000 €. Kad nepieciešams to izmantot, izvēlies, cik liela naudas summa Tev nepieciešama, un izmaksā to sev uz bankas kontu.
  • Minimālais mēneša maksājums tiek aprēķināts brīdī, kad veic naudas izmaksu uz savu kontu. Kā standarta atmaksas termiņš tiek piemērots 60 mēneši. 

Kad nepieciešami papildu naudas līdzekļi

  • Ja nepieciešami papildu naudas līdzekļi, vari jebkurā brīdī tos izmaksāt no sev pieejamā kredītlimita – tā summu vienmēr varēsi redzēt savā Credit24 klienta profilā. 
  • Izvēloties jaunu naudas izmaksas summu, redzēsi arī to, kāds ir jaunais minimālais mēneša maksājums.
  • Kad būsi veicis vēlamās summas izmaksu, nauda būs tavā kontā dažu minūšu laikā. 

Kā tiek veikta atmaksa

  • Minimālais mēneša maksājums ir summa, par kādu tiek izrakstīts rēķins un kuras atmaksa ir jāveic katru mēnesi. Ja vēlies aizdevumu atmaksāt ātrāk, vari to izdarīt, veicot papildu iemaksas tādā apmērā un biežumā, kā vēlies. Aizdevuma atmaksas grafiks ir elastīgs un pielāgojams tavām vēlmēm! 
  • Ja vēlies palielināt kredītlimitu, to vari izdarīt savā Credit24 klienta profilā, piesakoties papildu summai. 

Kredītlīnija internetā

Kredītlīnijas galvenās priekšrocības ir tās ērtā saņemšana internetā vai pat izmantojot SMS. Sākot no pieteikuma aizpildīšanas līdz naudas pārskatījumam uz bankas kontu – viss notiek attālināti un tev nav nepieciešams nekur speciāli doties. Savā Credit24 klienta profilā varēsi ērti pārskatīt visu aktuālo informāciju par tekošajiem un iepriekšējiem rēķiniem, kredītlīnijas atlikumu un atmaksājamo summu. 

Ja tev ir radušies papildu jautājumi, ielūkojies mūs Biežāk uzdotajos jautājumu sadaļā vai zvani mums 20140014. 

Cenrādis:
Kredītlīnijas noformēšana
BEZMAKSAS
Ikmēneša apkalpošana
BEZMAKSAS
Naudas izmaksas uz kontu
BEZMAKSAS
GPL
No 19,86%

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir man pieejamā kredītlīnijas summa?

Credit24 piedāvātā kredītlīnijas summa ir no 100 līdz 7000€. Lai uzzinātu aptuveno minimālo maksājumu tev vajadzīgajai summai, izmanto mūsu kredītlīnijas kalkulatoru.  

Vai es varu pieteikties kredītlīnijai? Kādi ir tās piešķiršanas nosacījumi?

Pakalpojums pieejams personām vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Kredītņēmējam ir jābūt regulāriem ienākumiem.  

Cik ilgā laikā tiks izskatīts mans pieteikums?

Visus pieteikumus izskatām katru dienu no plkst. 8.00-20.00. Paziņojums par kredītlimita piešķiršanu tiek nosūtīts uz e-pasta adresi, kā arī ir atrodams Credit24 klienta profilā. 

Cik ilgā laikā naudu saņemšu savā bankas kontā?

Pēc tava pieprasījuma apstiprināšanas, naudas aizdevums nekavējoties būs pieejama tavā klienta profilā un to varēsi ieskaitīt savā bankas kontā jebkurā laikā! Naudas nonākšana tavā kontā ir atkarīga no bankas, uz kuru pārskaiti naudu. Ja tevis izvēlētā banka atbalsta zibmaksājumu funkciju, tad nauda būs kontā teju uzreiz.

Kā tiek noslēgts kredītlīnijas līgums?

Līguma noslēgšana notiek attālināti, kas nozīmē, ka, lai saņemtu aizdevumu, tev nav nepieciešams nekur doties. Aizpildot pieteikumu Credit24 mājaslapā, tu ieraudzīsi savu kredītlīnijas piedāvājumu. Iepazīsties ar visiem aizdevuma nosacījumiem un līguma noteikumiem, un noslēdz līgumu tur pat mājaslapā, kuru pēc tam saņemsi e-pastā.

Vai kredītlīnijas izmantošanai ir noteikti ierobežojumi?

Nē, naudas summu vari izmantot pēc saviem ieskatiem gan neparedzētiem, gan plānotiem tēriņiem. Credit24 piedāvātais kredītlimits ir piemērots gan remonta veikšanai, gan veselības izdevumu segšanai, kā arī pirkumu veikšanai. Kādiem nolūkiem izmantot naudu nosaki tu. 

Kādas priekšrocības piedāvā Credit24?

Pie mums noformēšana, ikmēneša apkalpošana un naudas izmaksas uz kontu ir bezmaksas. Turklāt Credit24 piedāvā papildpakalpojumu MIERS - kredītbrīvdienas periodā līdz 3 mēnešiem. 

Darba dienas
9.00 līdz 18.00
Sestdienas
brīvs
Svētdienas un svētku dienas
brīvs
Pieteikumu izskatīšana:
8.00 līdz 20.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 7000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
*Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.