credit24

Credit24 patēriņa kredīts

Credit24 piedāvātais patēriņa kredīts ir kredītlīnija privātpersonām ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem, kas dod iespēju aizņemties nepieciešamo naudas summu savu ieceru īstenošanai, pēc tam to atmaksājot pakāpeniski, ar elastīgiem ikmēneša maksājumiem.
Maksimālais atmaksas termiņš – līdz 60 mēnešiem.
Izdevīgākā patēriņa kredīta alternatīva ar summu līdz pat 7000 €.
Ātra un vienkārša pieteikšanās internetā.
Patēriņa kredīts bez ķīlas un citu formalitāšu kārtošanas.
Maksimālais atmaksas termiņš – līdz 60 mēnešiem.
Izdevīgākā patēriņa kredīta alternatīva ar summu līdz pat 7000 €.

Credit24 patēriņa kredīts privātpersonām un tā priekšrocības

Kopējā aizņēmuma summa līdz pat 7000 € ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem.

Patēriņa kredīts privātpersonām bez ķīlas un galvojuma.

Pieteikšanās kredītam, konsultācijas un kredīta atmaksa – viss pieejams attālināti.

Izmanto visu vai tikai daļu no pieejamās naudas, un maksā procentus tikai par izmantoto summu.

Patēriņa kredīts bez ķīlas

Credit24 patēriņa kredīts bez ķīlas ir ērtākais aizņēmuma veids privātpersonām gadījumos, kad ir nepieciešami lielāki naudas līdzekļi kāda pakalpojuma vai preces iegādei vai citas ieceres īstenošanai. Credit24 piedāvā vienu no izdevīgākajiem patēriņa kredītiem, kuru iespējams saņemt personām no 18 gadiem, ar maksimālo aizņēmuma summu līdz pat 7000 € un atmaksas termiņu līdz 60 mēnešiem. Tas dod iespēju atrisināt aktuālo nepieciešamību pēc papildu naudas līdzekļiem pāris minūšu laikā, bet to atmaksāt pakāpeniski, ar ikmēneša kredīta maksājumu. Šī maksājuma lielums un atmaksas termiņš būs atkarīgs no tā, cik lielu kredīta summu tev ir nepieciešams aizņemties. Ilgāks atmaksas termiņš nozīmē mazāku mēneša maksājumu, taču lielāku samaksāto summu procentos. Atmaksāt maksimālajā termiņā vai ātrāk – izvēlies tu pats.

Patēriņa kredīts internetā

Patēriņa kredīts internetā noderēs ikvienas tavas ieceres īstenošanai - atpūtas braucienam, jauna dzīvokļa iegādei, automašīnas rezerves daļu pirkšanai, kā arī citiem lielākiem vai steidzamiem pirkumiem. Tieši mūsu piedāvājums ir optimāls variants, kā bez ķīlas un sarežģītu formalitāšu kārtošanas ērti un vienkārši saņemtu naudu, kad tā patiešām ir nepieciešama. Nepalaid garām izdevīgu piedāvājumu ilgi kārotam ceļojumam vai citu lielisku iespēju, ja nepieciešamos naudas līdzekļus vari aizņemties – turklāt ar saprātīgām procentu likmēm un ikmēneša maksājumiem. Mūsu patēriņa kredīta kalkulators palīdzēs tev uzzināt aptuveno minimālo mēneša maksājumu, sadalot kredīta atmaksu uz pieciem gadiem. Savukārt kredītspeciālista konsultācijas tev palīdzēs aizņemties apdomīgi un atrast piemērotāko kredīta atmaksas risinājumu. Noformē Credit24 patēriņa kredītu attālināti un pārvaldi savas finanses, izmantojot klienta profilu, kurā atradīsi arī dažādus mūsu sadarbības partneru piedāvājumus!

Kas var pieteikties patēriņa kredītam?

Credit24 patēriņa kredīts ir pieejams ikvienam pastāvīgajam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 18 gadiem līdz 70 gadiem. Lai saņemtu kredītu, nepieciešami regulāri ienākumi, kas ļauj atmaksāt saņemto summu noteiktajā termiņā. Speciālisti novērtēs, vai visas aizdevumu saistības ir izpildītas laikus, kas dos iespēju saņemt izdevīgāku kredīta piedāvājumu. Visi pieteikumi tiek izskatīti individuāli, Credit24 kredītspeciālistiem lemjot par kredīta piešķiršanu vai atteikumu. Kredīta izsniegšanas izvērtēšanas procesā ietverti:

  • reģistrācijas procesā iesniegtās informācijas pārbaude – vai bankas kontā un reģistrējoties iesniegtajā informācijā ir norādīti reālas un vienas un tās pašas personas dati, kas novērsīs jebkādu krāpšanās risku un citas personas datu vai bankas konta izmantošanu tīšos ļaunprātīgos nolūkos;
  • esošo un bijušo parādsaistību izvērtējums, parādsaistību vēsture;
  • ikmēneša ienākumu izvērtējums – ienākumu un izdevumu attiecība, lai noskaidrotu, vai ar konkrētā brīža ienākumu līmeni iespējams veikt aizņēmuma atmaksu termiņā un bez kavēšanās.

Izvērtējot šos datus, tiek pieņemts lēmums par labu naudas piešķiršanai vai atteikšanai, kā arī aizdevuma nosacījumiem.

Cenrādis:
Patēriņa kredīta noformēšana
BEZMAKSAS
Ikmēneša apkalpošana
BEZMAKSAS
Naudas izmaksas uz kontu
BEZMAKSAS
GPL
No 19,86%
MIERS
2,95 EUR mēnesī**
**Papildpakalpojuma maksa jāveic tikai, ja tas ir pieslēgts. Credit24 Miers: veicot maksājumu 2,95 EUR/mēnesī, iespējams saņemt kredītbrīvdienas periodā līdz 3 mēnešiem sarežģītu finansiālo apstākļu gadījumā. Vairāk informācijas ŠEIT.
Kā saņemt Credit24 kredītlīniju

Kā saņemt Credit24 patēriņa kredītu?

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir patēriņa kredīta aizdevuma summa, ko varu saņemt Credit24? Kāds ir maksimālais atmaksas termiņš?

Mūsu piedāvātais aizņēmuma apmērs ir no 100 līdz 7000 € ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem. Izmanto mūsu patēriņa kredīta kalkulatoru, lai uzzinātu indikatīvu minimālo ikmēneša maksājumu. Taču, ja vēlies uzzināt tieši tev pieejamo summu, aizpildi kredīta pieteikumu un apskati savu individuālo piedāvājumu.

Vai aizņēmumu varu atmaksāt arī ātrāk?

Jā, atmaksas grafiku nosaki tu pats! Mūsu noteiktais standarta atmaksas termiņš ir 60 mēneši, pēc kura tiek aprēķināts minimālais mēneša maksājums. Taču, ja tev rodas iespēja atmaksāt aizdevumu, protams, vari to darīt arī ātrāk, tādējādi ietaupot uz procentu maksājumiem. Turklāt, ātrāka kredīta atmaksa ir bez komisijas maksas.

Vai par aizņēmuma noformēšanu Credit24 ietur komisijas maksu?

Nē, par aizņēmuma noformēšanu mēs neieturam komisijas maksu. Turklāt komisijas maksa netiek ieturēta arī par ikmēneša apkalpošanu, ātrāku kredīta atmaksu un naudas pārskaitījumu uz privāto bankas kontu.

No kāda vecuma ir iespējams pieteikties Credit24 patēriņa kredītam privātpersonām? Vai ir noteikti citi aizņēmuma izsniegšanas ierobežojumi?

Mūsu patēriņa kredīts ir pieejams privātpersonām no 18 gadiem. Lai saņemtu patēriņa kredītu internetā, jums ir jāizpilda arī citas prasības, kas attiecas uz privātpersonu kreditēšanu:

  • oficiāli un regulāri ikmēneša ienākumi;
  • Latvijas Republikas rezidents;
  • konts kādā no Latvijas bankām;
  • mobilā telefona pieslēgums.
Vai, piesakoties patēriņa kredītam internetā, līgums tiek noformēts attālināti?

Jā, piesakoties internetā, visas formalitātes tiek nokārtotas attālināti. Līdz ar to tev nav nepieciešams nekur doties – līgumu saņemsi savā e-pastā un Credit24 lietotāja profilā.

Cik ilgā laikā pēc pieteikuma apstiprināšanas saņemšu naudu savā bankas kontā?

Pēc tava pieprasījuma apstiprināšanas, naudas aizdevums nekavējoties būs pieejama tavā klienta profilā un to varēsi ieskaitīt savā bankas kontā jebkurā laikā! Naudas nonākšana tavā kontā ir atkarīga no bankas, uz kuru pārskaiti naudu. Ja tevis izvēlētā banka atbalsta zibmaksājumu funkciju, tad nauda būs kontā teju uzreiz.  

Kādas priekšrocības sniedz Credit24? Kāpēc izvēlēties tieši Credit24 piedāvājumu?

Mūsu piedāvātais patēriņa kredīts ir kredītlīnija, kas sniedz iespēju saņemt aizdevumu bez ķīlas un tieši tik daudz, cik tev nepieciešams. Šādā veidā tu vari plānot savas finanses ilgtermiņā, atmaksājot to pēc sevis izvēlēta grafika, kā arī saņemt papildu finansējumu noslēgtā līguma ietvaros. Turklāt piedāvājam papildpakalpojumu MIERSkas sniedz iespēju saņemt kredītbrīvdienas līdz pat 3 mēnešiem! 

Darba dienas
9.00 līdz 18.00
Sestdienas
brīvs
Svētdienas un svētku dienas
brīvs
Pieteikumu izskatīšana:
8.00 līdz 20.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 7000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
*Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.