credit24

Credit24 patēriņa kredīts

Credit24 piedāvātais patēriņa kredīts ir kredītlīnija ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem, kas dod iespēju aizņemties nepieciešamo naudas summu savu ieceru īstenošanai, pēc tam to atmaksājot pakāpeniski, ar elastīgiem ikmēneša maksājumiem.
Patēriņa kredīta piešķiršanai nav nepieciešama ķīla un formalitāšu kārtošana.
Pieejamā aizņēmuma summa patēriņa kredītam ir līdz pat 5000 €.
Maksimālais atmaksas termiņš – līdz 60 mēnešiem.
Patēriņa kredīta piešķiršanai nav nepieciešama ķīla un formalitāšu kārtošana.
Pieejamā aizņēmuma summa patēriņa kredītam ir līdz pat 5000 €.

Credit24 patēriņa kredīts ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem

Patēriņa kredīts ir ērtākais aizņēmuma veids privātpersonām gadījumos, kad ir nepieciešami lielāki naudas līdzekļi kāda pakalpojuma vai preces iegādei vai kādas citas ieceres īstenošanai. Credit24 piedāvā vienu no izdevīgākajiem patēriņa kredītiem ar maksimālo aizņēmuma summu līdz pat 5000 € un atmaksas termiņu līdz 60 mēnešiem. Tas dod iespēju atrisināt aktuālo nepieciešamību pēc papildu naudas līdzekļiem pāris minūšu laikā, bet to atmaksāt pakāpeniski, ar ikmēneša kredīta maksājumu. Šī maksājuma lielums un atmaksas termiņš būs atkarīgs no tā, cik lielu kredīta summu Tev ir nepieciešams aizņemties. Turklāt ilgāks atmaksas termiņš nozīmē mazāku mēneša maksājumu.

Patēriņa kredīts internetā - bez ķīlas un formalitātēm

Atpūtas braucienam, jauna dzīvokļa iegādei, automašīnas rezerves daļu pirkšanai, kā arī citiem lielākiem vai steidzamiem pirkumiem patēriņa kredīts ir optimāls variants, turklāt tam var pieteikties internetā – bez ķīlas un formalitāšu kārtošanas. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams apliecinājums bankas kontā ienākošiem regulāriem ikmēneša ienākumiem, kā arī netiek prasīta mantas vai īpašuma ķīla. Nelaid garām izdevīgu piedāvājumu ilgi kārotam ceļojumam vai citu lielisku iespēju, ja nepieciešamos naudas līdzekļus vari aizņemties – turklāt ar izdevīgām procentu likmēm un ikmēneša maksājumiem.

Credit24 patēriņa kredīta priekšrocības

  • Kopējā summa līdz pat 5000 €, ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem.
  • Izsniegšana bez ķīlas un galvojuma. Nav jāuzrāda izziņa no darbavietas.
  • Lai pieteiktu patēriņa kredītu, nav jāstāv rindā – noformē to internetā!
  • Kredīti internetā tiek noformēti bez komisijas maksas

Kas var pieteikties patēriņa kredītam?

Credit24 patēriņa kredīts ir pieejams ikvienam pastāvīgajam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Lai saņemtu kredītu, nepieciešami ienākumi, kas ļauj atmaksāt saņemto summu noteiktajā termiņā, kā arī pieteikuma iesniegšanas brīdī klientam nedrīkst būt nenokārtotas parādsaistības Credit24 vai kādās citās finanšu institūcijās. Speciālisti novērtēs, vai visas aizdevumu saistības ir izpildītas laikus, kas dos iespēju saņemt izdevīgākus kredīta saņemšanas noteikumus. Visi pieteikumi tiek izskatīti individuāli, Credit24 kredītspeciālistiem lemjot par kredīta piešķiršanu vai atteikumu. Tāpat arī Credit24 patur tiesības samazināt piešķirtā aizdevuma summu. Procesa izvērtēšanā ietverti:

  • reģistrācijas procesā iesniegtās informācijas pārbaude – vai bankas kontā un reģistrējoties iesniegtajā informācija ir norādīti reālas un vienas un tās pašas personas dati, kas novērsīs jebkādu krāpšanās risku un citas personas datu vai bankas konta izmantošanu tīšos ļaunprātīgos nolūkos;
  • esošo un bijušo parādsaistību izvērtējums, parādsaistību vēsture;
  • ikmēneša ienākumu izvērtējums – ienākumu un izdevumu attiecība. Vai ar konkrētā brīža ienākumu līmeni iespējams veikt aizņēmuma atmaksu termiņā un bez kavēšanās.

Izvērtējot dažādus kredītriskus, tiek pieņemts lēmums par labu naudas piešķiršanai vai atteikšanai.

 

Ātrs un ērts patēriņa kredīts internetā no Credit24

Kā saņemt patēriņa kredītu?

Pirmdiena – Svētdiena
8.00 līdz 20.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 5000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.