credit24
Kas ir Kredīts?
Credit24 Kredīts ir kredītlīnija, kuras ietvaros Tev ir pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats.
Kā atmaksāt, nosaki Tu pats! Vienīgais, ko sagaidām katru mēnesi, ir minimālais mēneša maksājums.
Pieejamā naudas summa Kredītam ir no 100€ līdz 5000€
Kad nepieciešami papildu līdzekļi, vari tos izņemt atkārtoti sava piešķirtā limita ietvaros.
Kā atmaksāt, nosaki Tu pats! Vienīgais, ko sagaidām katru mēnesi, ir minimālais mēneša maksājums.
Pieejamā naudas summa Kredītam ir no 100€ līdz 5000€
Kredītlīnija – kā tas strādā?

Kredītlīnija ir aizdevums, kura ietvaros saņemsi kredītlimitu, ko vari izmantot pēc vajadzības. Šo aizdevuma summu iespējams izņemt gan pilnā apmērā, gan pa daļām, gan neizmantot vispār, ja tā šobrīd nav nepieciešama – šādā veidā iespējams nodrošināties situācijām, kad rodas steidzama vajadzība pēc lielākas naudas summas. Līdz ar to kredītlīnija ir ērtāka gan par ātro kredītu, gan par patēriņa kredītiem.

Kā izmantot Kredītlīnijas summu?
  • Noslēdzot līgumu, tiek piešķirts noteikts Kredītlīnijas limits – piemēram, 1000€. Kad nepieciešams to izmantot, izvēlies, cik liela naudas summa Tev nepieciešama, un izmaksā to sev uz kontu.
  • Minimālais mēneša maksājums tiek aprēķināts brīdī, kad veic naudas izmaksu uz savu kontu. Kā standarta atmaksas termiņš tiek piemērots 60 mēneši. Atmaksu iespējams veikt arī īsākā laikā, sev piemērotos naudas maksājumos.
Kad nepieciešami papildu naudas līdzekļi:
  • Ja nepieciešami vēl papildu naudas līdzekļi, vari jebkurā brīdī tos izmaksāt no sev pieejamā kredītlimita – tā summu vienmēr varēsi redzēt savā klienta profilā.
  • Izvēloties jaunu naudas izmaksas summu, redzēsi arī to, kāds ir jaunais minimālais mēneša maksājums.
  • Kad būsi veicis vēlamās summas izmaksu, nauda būs Tavā kontā dažu minūšu laikā.
Kā tiek veikta Kredītlīnijas atmaksa:
  • Minimālais mēneša maksājums ir summa, par kādu tiek izrakstīts rēķins un kuras atmaksa ir jāveic katru mēnesi. Ja vēlies aizdevumu atmaksāt ātrāk, vari to izdarīt, veicot papildu iemaksas tādā apmērā un biežumā, kā vēlies. Aizdevuma atmaksas grafiks ir elastīgs un pielāgojams Tavām vēlmēm!
  • Ja vēlies palielināt kredītlimitu, to vari izdarīt savā klienta profilā, piesakoties papildu kredīta summai.

Ja Tev ir radušies jautājumi par Kredītu, ielūkojies  Biežāk uzdotajos jautājumos vai zvani mums 20140014

Cenrādis:
Kredītlīnijas noformēšana
BEZMAKSAS
Ikmēneša apkalpošana
BEZMAKSAS
Naudas izmaksas uz kontu
BEZMAKSAS
GPL
No 19,86%
MIERS
2,95 EUR mēnesī**
**Papildpakalpojuma maksa jāveic tikai, ja tas ir pieslēgts. Credit24 Miers: veicot maksājumu 2,95 EUR/mēnesī, iespējams saņemt kredītbrīvdienas periodā līdz 3 mēnešiem sarežģītu finansiālo apstākļu gadījumā. Vairāk informācijas ŠEIT.
Credit24 - saņem kredītlīniju ātri un ērti

Kā saņemt kredītu?

Created with Sketch.
Pirmdiena – Svētdiena
8.00 līdz 22.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
*Credit24 Kredīta gada procentu likme ir no 19.86%. GPL aprēķins ir balstīts uz pieņēmumu, ka līguma sākumā tiek izņemts maksimālais Kredīta limits, kas tiek atmaksāts vienādos maksājumos 60 mēnešu laikā. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu un naudas līdzekļu izmaksu. Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā aizdevumus no 100 līdz 5000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
Aizņemoties Kredīta summu 500 EUR apmērā ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme. Cenas piedāvājums tiek izteikts pēc pieteikuma iesniegšanas un individuālas tā izvērtēšanas.