credit24

Jaunie klienti var atmaksāt kredītu
30 dienās BEZ PROCENTIEM!


Akcija spēkā no 01.08.2023 līdz 31.08.2023.

30 dienas BEZ PROCENTIEM

Akcijas noteikumi

1. Šie Akcijas noteikumi (turpmāk – Noteikumi) ir piemērojami SIA IPF Digital Latvia, reģ. Nr.: 50003913651, (turpmāk – Aizdevējs), jaunajiem klientiem (turpmāk – Klients), kuri laika periodā no 01.08.2023 līdz 31.08.2023 (turpmāk – Akcijas periods) noslēgs jaunu kredītlīnijas līgumu.

2. Noteikumi ir piemērojami kā Līguma neatņemama sastāvdaļa, ja Klients Akcijas periodā (kā definēts zemāk) izmanto Kredītu atbilstoši Līguma noteikumiem. Ciktāl Noteikumos nav noteikts citādi, lietotie termini atbilst Kredītlīnijas līguma vispārīgajos noteikumos paredzētājām nozīmēm.

3. Akcijas ietvaros tiek noteikts, ka neskatoties uz Kredītlīnijas līguma vispārējos noteikumos noteikto, par izmantoto Kredītu, kas tiek izmaksāts no Klientam pieejamā Kredītlīnijas limita Akcijas periodā Klientam nav jāmaksā uzkrātie Procenti, ar nosacījumu, ka izmantotais Kredīts tiek atmaksāts pilnā apmērā 30 (trīsdesmit) dienu laikā no Akcijas periodā veiktās pirmās Kredīta izmaksas dienas.

4. Ja atbilstoši augšminētajam izmantotais Kredīts netiek pilnībā atmaksāts 30 (trīsdesmit) dienu laikā, tad Klientam ir pienākums maksāt visus Līgumā paredzētos maksājumus visā tā darbības laikā, ieskaitot Procentus par visu Kredītu tā faktiskā izmantošanas laikā atbilstoši Kredītlīnijas individuālajos noteikumos noteiktajai Aizņēmuma likmei, tai skaitā par Akcijas periodā izmantoto Kredītu.

5. Iepazīties ar Credit24 kredītlīnijas līguma vispārīgiem noteikumiem varat šeit. Jautājumu gadījumā konsultējieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem pa tālruni +371 20140014.

Credit24 kredītlīnijas priekšrocības

Naudas izmaksa kontā 10 minūšu laikā

Bezmaksas noformēšana

Pilnīga rīcības brīvība ar piešķirto kredītlimitu

Minimālais ikmēneša maksājums no 10€

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir man pieejamā kredītlīnijas summa?

Credit24 piedāvātā kredītlīnijas summa ir no 100 līdz 5000€. Lai uzzinātu aptuveno minimālo maksājumu tev vajadzīgajai summai, izmanto mūsu kredītlīnijas kalkulatoru.  

Vai es varu pieteikties kredītlīnijai? Kādi ir tās piešķiršanas nosacījumi?

Pakalpojums pieejams personām vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Kredītņēmējam ir jābūt regulāriem ienākumiem.  

Cik ilgā laikā tiks izskatīts mans pieteikums?

Visus pieteikumus izskatām katru dienu no plkst. 8.00-20.00. Paziņojums par kredītlimita piešķiršanu tiek nosūtīts uz e-pasta adresi, kā arī ir atrodams Credit24 klienta profilā. 

Cik ilgā laikā naudu saņemšu savā bankas kontā?

Pēc tava pieprasījuma apstiprināšanas, naudas aizdevums nekavējoties būs pieejama tavā klienta profilā un to varēsi ieskaitīt savā bankas kontā jebkurā laikā! Naudas nonākšana tavā kontā ir atkarīga no bankas, uz kuru pārskaiti naudu. Ja tevis izvēlētā banka atbalsta zibmaksājumu funkciju, tad nauda būs kontā teju uzreiz.

Kā tiek noslēgts kredītlīnijas līgums?

Līguma noslēgšana notiek attālināti, kas nozīmē, ka, lai saņemtu aizdevumu, tev nav nepieciešams nekur doties. Aizpildot pieteikumu Credit24 mājaslapā, tu ieraudzīsi savu kredītlīnijas piedāvājumu. Iepazīsties ar visiem aizdevuma nosacījumiem un līguma noteikumiem, un noslēdz līgumu tur pat mājaslapā, kuru pēc tam saņemsi e-pastā.

Vai kredītlīnijas izmantošanai ir noteikti ierobežojumi?

Nē, naudas summu vari izmantot pēc saviem ieskatiem gan neparedzētiem, gan plānotiem tēriņiem. Credit24 piedāvātais kredītlimits ir piemērots gan remonta veikšanai, gan veselības izdevumu segšanai, kā arī pirkumu veikšanai. Kādiem nolūkiem izmantot naudu nosaki tu. 

Kādas priekšrocības piedāvā Credit24?

Pie mums noformēšana, ikmēneša apkalpošana un naudas izmaksas uz kontu ir bezmaksas. Turklāt Credit24 piedāvā papildpakalpojumu MIERS - kredītbrīvdienas periodā līdz 3 mēnešiem. 

Darba dienas
9.00 līdz 18.00
Sestdienas
brīvs
Svētdienas un svētku dienas
brīvs
Pieteikumu izskatīšana:
8.00 līdz 20.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 7000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
*Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.