credit24

PĀRBAUDI
SAVUS DATUS
UN LAIMĒ
500 €!

IENĀC SAVĀ PROFILĀ
Ielogojies savā Credit24 klienta profilā.
PĀRBAUDI SAVUS DATUS
Atjauno datus, ja ir nepieciešamas izmaiņas. Ja visi dati ir pareizi, nekas nav jādara.
LAIMĒ 500 €!
Tu automātiski piedalīsies izlozē, kur varēsi laimēt 500 €.

Akcija spēkā no 07.11.2023 līdz 30.11.2023. 

Akcijas “Pārbaudi savus datus un laimē” noteikumi

 1. Akcijas “Pārbaudi savus datus un laimē” (turpmāk – Akcija) organizētājs ir SIA “IPF Digital Latvia”, reģistrācijas Nr.: 50003913651, Ūnijas iela 8 k-6, Rīga, LV-1084, Latvija (turpmāk – Sabiedrība).
 2. Akcijas norises laiks: 07.11.2023 līdz 30.11.2023.
 3. Akcijas norises teritorija: Latvijas Republika.
 4. Akcijā piedalās un uz izlozi pretendē tie Credit24 klienti:
 • kas ir noslēguši ar Sabiedrību Kredītlīnijas līgumu (ir aktīvs līgums) līdz 30.11.2023 (ieskaitot);
 • kam nav kavētu maksājumu;
 • kas akcijas periodā ir ienākuši Credit24.lv klienta profilā un pārbaudījuši savus datus un nepieciešamības gadījumā precizējuši savus datus (jāprecizē informācija tikai tādā gadījumā, ja norādītie dati ir nekorekti, bet ja klienta dati ir pareizi, tad tie nav jāatjauno);
 • kas apstiprinājuši norādītā elektroniskā pasta adresi (veikuši pieprasīto elektroniskā pasta verifikācijas procedūru).
 1. Akcija balva: Naudas balva 500 EUR (pieci simti eiro, nulle centi) apmērā.
 1. Balvu Sabiedrība izlozēs ar programmatūras palīdzību pēc nejaušības principa 01.12.2023 starp visiem Akcijas dalībniekiem, kas ir Credit24 klienti un kas atbilst Noteikumu 4. punktā minētajiem kritērijiem.
 2. Akcijas balvas ieguvējam 3 darba dienu laikā no izlozes dienas tiks nosūtīts paziņojums par uzvaru Akcijā uz Credit24 profilā norādīto elektroniskā pasta adresi.
 3. Balvu uzvarētājam Sabiedrība ieskaitīs klienta bankas kontā, pēc tam, kad uzvarētājs būs iesniedzis Sabiedrībai bankas konta numuru balvas ieskaitīšanai. Naudas balva uz uzvarētāja norādīto bankas kontu tiks pārskaitīta 5 darba dienu laikā pēc konta norādīšanas. Balva netiks izsniegta kāda produkta, preces vai pakalpojuma veidā, kā arī netiks izmaksāta skaidrā naudā.
 4. Akcijā nedrīkst piedalīties Sabiedrības darbinieki. Ja šis noteikums tiek pārkāpts vai netiek ievēroti Noteikumu 4. punktā noteiktie kritēriji un par uzvarētāju kļūst persona, kas nav tiesīga piedalīties Akcijā, tiek izlozēts cits uzvarētājs.
 5. Sabiedrība neatbild par iespējamajiem izdevumiem, kas dalībniekiem varētu rasties saistībā ar dalību Akcijā vai laimestu saņemšanu; sekām, kas radušās kļūdainas informācijas, tostarp personas datu, sniegšanas dēļ, vai citām dalībnieka apzināti vai neapzināti pieļautām neprecizitātēm; trešo personu rīcību, nolaidību vai kļūdām, kuru dēļ tiek kavēta balvu saņemšana vai Akcijas norise.
 6. Sabiedrība saglabā tiesības anulēt izlozes rezultātus, ja atklājas, ka Akcijas uzvarētājs nav ievērojuši šajos noteikumos ietvertās prasības.
 7. Piedaloties Akcijā, dalībnieks piekrīt šiem Akcijas noteikumiem. Akcijas noteikumi pieejami Sabiedrības mājas lapās Credit24.lv. Informācija par Akciju tiks izsūtīta tiem Sabiedrības klientiem, kuri piekrituši mārketinga komunikācijai un piedāvājumu saņemšanai.
 8. Akcijas noteikumi ir izstrādāti saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem, un jebkuri strīdi tiks izskatīti Latvijas Republikas tiesā.
 9. Akcijas dalībniekam ir tiesības izteikt pretenzijas par Akcijas norisi līdz 01.12.2023 (ieskaitot), iesniedzot Sabiedrības birojā, Rīgā, Ūnijas iela 8 k-6, LV-1084, Latvija, rakstisku iesniegumu vai elektroniski pa elektronisko pastu uz info@credit24.lv.
 10. Visas pretenzijas tiks izskatītas un Akcijas dalībniekam atbilde tiks sniegta 15 (piecpadsmit) darba dienu laikā no rakstiska iesnieguma saņemšanas dienas.
 11. Akcijas dalībnieku personas datu pārzinis ir Sabiedrība. Ja Akcijas dalībniekam rodas kādi jautājumi vai bažas par personas datiem, Akcijas dalībnieks var sazināties ar pārzini, izmantojot šajos noteikumos norādīto Sabiedrības kontaktinformāciju vai sūtot elektroniskā pasta ziņojumu datu aizsardzības speciālistam uz elektronisko pastu privacy@ipfdigital.com.
 12. Sabiedrība apstrādās Akcijas dalībnieku personas datus, tostarp vārdu un uzvārdu, kontaktinformāciju, bankas konta informāciju Akcijas nolūkos un saskaņā ar Sabiedrības Paziņojumu par privātumu. Akcijas mērķiem izmantotie personas dati tiks glabāti ne ilgāk kā 3 gadus pēc Akcijas beigām.
 13. Piedaloties Akcijā, Akcijas dalībnieks piekrīt, ka personas dati tiks apstrādāti Akcijas mērķiem un saskaņā ar Sabiedrības Paziņojumu par privātumu.
 14. Paziņojumi, kas saistīti ar Akcijas sākumu, tiks paziņoti tikai personām, kuras Sabiedrībai ir devušas mārketinga piekrišanu. Ja vēlaties mainīt šādus paziņojumus vai atteikties no tiem, varat to izdarīt jebkurā laikā, sazinoties ar Sabiedrību.
 15. Papildinformāciju par Sabiedrības datu apstrādes darbībām un Akcijas dalībnieku tiesībām personas datu apstrādes jomā skatīt Sabiedrības Paziņojumā par privātumu.
 16. Jebkuru jautājumu, pārpratumu, pretenziju vai pieprasījumu gadījumā saistībā ar Akciju vai personas datu apstrādi Akcijas dalībniekiem ir tiesības sazināties ar Sabiedrību, Rīgā, Ūnijas iela 8 k-6, LV 1084, Latvija, pa tālruni +371 20140014 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: info@credit24.lv.
Darba dienas
9.00 līdz 18.00
Sestdienas
brīvs
Svētdienas un svētku dienas
brīvs
Pieteikumu izskatīšana:
8.00 līdz 20.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 7000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
*Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.