credit24

Jauni klienti var atmaksāt kredītu 30 dienās
BEZ PROCENTIEM

Viss ir pavisam vienkārši - ja 30 dienu laikā neesi
līdz galam apmierināts ar kredītlīniju
un vēlies atmaksāt kredītu BEZ PROCENTIEM,**
atsūti mums iesniegumu.

Kā tas strādā?

  • Pakalpojums pieejams visiem jaunajiem Credit24 klientiem;
  • Apmierinātību ar kredītlīniju iespējams izmēģināt 30 dienu laikā;
  • 30 dienu laikā iespējams atteikties no produkta, rakstiski par to informējot (rakstot iesniegumu) uz e-pastu: iesniegumi@credit24.lv
  • 30 dienu laikā pēc iesnieguma nosūtīšanas tev ir pienākums atmaksāt visu izmantoto kredītlīnijas summu;
  • Ja pēc atteikuma iesnieguma 30 dienu laikā netiek atmaksāta visa izmantotā kredītlīnijas summa, tad spēkā paliek kredītlīnijas līgums pilnā apmērā ar visiem lietošanas procentiem un citiem līgumā paredzētajiem maksājumiem no līguma darbības sākuma;

**Aizdevējs un Klients vienojas, ka, neskatoties uz Kredītlīnijas līguma vispārīgajos noteikumos un Eiropas patēriņa kredīta standartinformācijas veidlapā noteikto, Klients ir tiesīgs atteikties no Līguma 30 (trīsdesmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma noslēgšanas vai arī skaitot no dienas, kad Klients ir saņēmis Līgumu papīra formā vai elektroniski.
Lai izmantotu savas atteikuma tiesības, Klients iesniedz Aizdevējam rakstveida paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu. Lai šāda atteikšanās no Līguma stātos spēkā, Klientam ir pienākums 30 (trīsdesmit) dienu laikā pēc paziņojuma par atteikuma tiesību izmantošanu iesniegšanas atmaksāt izmantotā Kredīta summu, nemaksājot uzkrātos Procentus. Ja Kredīta atmaksa netiek veikta 30 (trīsdesmit) dienu laikā no paziņojuma par atteikuma tiesību izmantošanu iesniegšanas, Līgums paliek spēkā pilnā apmērā, un Klientam ir pienākums maksāt visus Līgumā paredzētos maksājumus visā tā darbības laikā, tai skaitā Procentus par visu Kredīta faktisko izmantošanas laiku atbilstoši Kredītlīnijas individuālajos noteikumos noteiktajai Aizņēmuma likmei.
Šajā vienošanās tiek lietoti termini Kredītlīnijas līguma vispārīgajos noteikumos paredzētājās nozīmēs.

Darba dienas
9.00 līdz 18.00
Sestdienas
brīvs
Svētdienas un svētku dienas
brīvs
Pieteikumu izskatīšana:
8:00 līdz 20:00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 7000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
*Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.