credit24
Sīkdatņu izmantošanas politika
Kas ir sīkdatnes?

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angliski –cookies). Sīkdatnes ir informācijas vienības, kuras tīmekļa vietnes serveris nosūta tīmekļa pārlūkprogrammai. Pārlūkprogramma tās saglabā lietotāja datora cietajā diskā kā parastu failu.

Ar sīkdatņu palīdzību tiek nodrošināti vairāki tīmekļa vietnes procesi:
  • Tīmekļa vietnes funkcionalitātes pielāgšana, balsoties uz apmeklētāju vietnes lietošanas paradumiem
  • Vietnes apmeklētāju plūsmas statistikas datu iegūšana (apmeklētāju skaits, lapā pavadītais laiku u.c.)
  • Vietnes izmantošanas pārskatīšana un sniegto pakalpojumu kvalitātes uzlabošana
  • Klientu datu aizsardzība un krāpniecisku darbību novēršana
  • Apmeklētāju vajadzībām pielāgotas reklāmas informācijas parādīšana
Tīmekļa vietnē tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes:

Sesijas sīkdatnes jeb pagaidu sīkdatnes, kas darbojas tikai, kamēr datorlietotājs izmanto tīmekļa vietni, tātad līdz brīdim, kad lietotājs iziet no tīmekļa vietnes un aizver pārlūkprogrammu. Sīkdatnes palīdz tīmekļa vietnei iegaumēt darbības, kuras lietotājs veicis iepriekšējā tīmekļa vietnes lapā, piemēram, pieteikuma anketas aizpildē, līdz ar to novēršot nepieciešamību atkārtoti ievadīt informāciju.

Pastāvīgās sīkdatnes, kas saglabājas lietotāja pārlūkprogrammas failos arī pēc tīmekļa vietnes apmeklēšanas sesijas beigām.

Laiks, cik ilgi sīkdatne saglabājas lietotāja datorā, ir atkarīgs no katras sīkdatnes veida. Tīmekļa vietnē izmantotās sīkdatnes nevāc personīgu informāciju par tās lietotājiem.

Trešo pušu sīkdatnes / Reklāmas sīkdatnes – šīs sīkdatnes nodrošina Credit24 personalizētu reklāmu nodrošināšanu ārpus Credit24 mājaslapas. Ja nevēlies saņemt personalizētus reklāmas piedāvājumus Google platformās, Tev ir iespēja atteikties no personalizētu reklāmu saņemšanas šeit.

Sīkdatņu pārvaldīšana un dzēšana

Lai dzēstu uzstādītās sīkdatnes, vai atsauktu doto piekļuvi, ir jāveic izmaiņas tīmekļa pārlūkprogrammas uzstādījumos. Uzstādījumu mainīšanas process atšķiras atkarībā no izmantotās pārlūkprogrammas veida. Lai veiktu izmaiņas, noklikšķiniet uz zemāk redzamajām saitēm un sekojiet instrukcijām:

Informācijai par to, kā izdzēst sīkdatnes no mobilās ierīces pārlūka, lūdzu, skatiet ierīces lietošanas pamācību.

Darba dienas
9.00 līdz 18.00
Sestdienas
brīvs
Svētdienas un svētku dienas
brīvs
Pieteikumu izskatīšana:
8.00 līdz 20.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 7000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
*Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.