credit24

Credit 24 - tikpat ērti kā SMS kredīts

Credit24 ātrais kredīts internetā - drošāka un izdevīgāka aizņemšanās kā SMS kredīts! Piesakies kredītam mūsu mājaslapā un saņem to tikpat ātri un ērti kā ar SMS starpniecību!
Elastīgs atmaksas termiņš līdz pat 60 mēnešiem. Atšķirībā no SMS kredīts, kredīta atmaksu vari regulēt pats.
Kredīta summa no 100 € līdz 7000 €
Pieteikšanās aizņem tikai trīs soļus
Elastīgs atmaksas termiņš līdz pat 60 mēnešiem. Atšķirībā no SMS kredīts, kredīta atmaksu vari regulēt pats.
Kredīta summa no 100 € līdz 7000 €

Kā SMS kredīti atšķiras no Credit24 ātrā kredīta internetā?

SMS kredīts ir visai populārs veids, kā aizņemties situācijās, kad steidzami nepieciešami papildu naudas līdzekļi. Lai pieteiktos ātrajam kredītam, nepieciešams tikai nosūtīt pieprasījumu ar īsziņas starpniecību, tādējādi naudu saņemot jau dažu minūšu laikā. Prakse rāda, ka daudzi cilvēki Latvijā un pasaulē izmanto šādu kredīta noformēšanas veidu, jo tas ir gan ērti, gan ātri. Lielākoties šāda veida kredīta summa ir no 100 līdz 1000 € ar atmaksas termiņu līdz 1 gadam. Jāatzīst gan, ka, lai arī šis ir viens no ātrākajiem veidiem, kā saņemt ātro kredītu, tas nav visai drošs, skatoties no datu aizsardzības viedokļa. Domājot par savu klientu datu drošību, Credit24 SMS kredīta opciju nepiedāvā. Tā vietā tikpat efektīvi un ātri iespējams noformēt ātro kredītu internetā, kas ir drošāks risinājums, vienlaikus arī neprasot pārmērīgi lielus pūliņus un liekas formalitātes. Turklāt priekšnosacījumi ātrā kredīta saņemšanai internetā ir tādi paši kā ar SMS starpniecību:

  • nomaksātas visas kredītsaistības;
  • pozitīva kredītvēsture;
  • Tev jābūt vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

Credit24 - ātrais kredīts līdz pat 7000 € tikai trīs soļu attālumā

Tāpat kā SMS kredīts, arī Credit24 piedāvātais ātrais kredīts internetā tiek piešķirts bez galvojuma, bez izziņas no darbavietas un mantas vai īpašuma ķīlas. Tas nozīmē mazāk formalitāšu, jo nav nepieciešama īpašuma vai piederošās mantas reģistrēšana kredīta atmaksas garantēšanai. Turklāt mēs neprasām arī komisijas maksu par kredīta piešķiršanu. Kredīta saņemšana kopumā aizņems vien dažas minūtes, un tam nepieciešams veikts trīs soļus:

  • jāreģistrējas Credit24 mājaslapā;
  • jāaizpilda pieteikums, lai uzzinātu, cik lielu kredīta summu vari aizņemties;
  • jāpārskaita reģistrācijas maksa 0,01 € apmērā vai jāidentificē sevi ar interneta bankas starpniecību.

Credit24 - ātra un atbildīga aizņemšanās

Atšķirībā no SMS kredītiem, kuru maksimālais atmaksas termiņš bieži vien ir tikai 12 mēneši, Credit24 kredītlīnijas atmaksas termiņš ir elastīgs – līdz pat 60 mēnešiem. Tas Tev ļaus jau laikus saplānot finanses un arī atlikt naudu gaidāmajam ikmēneša maksājumam. Tāpat svarīgi pieminēt, ka Credit24 kredītspeciālisti rūpīgi pārbauda iesniegtās informācijas patiesumu, kredīta pieprasītāja parādsaistību vēsturi un konkrētā brīža aktīvās parādsaistības. Viens no galvenajiem nosacījumiem – klientam nedrīkst būt aktīvas parādsaistības Credit24 vai kādā citā finanšu institūcijā, lai novērstu situācijas, kad aizņēmums tiek pieteikts cita kredīta atmaksāšanai. Tādējādi tiek nodrošināts, ka aizņemšanās notiek ne tikai ātri, bet arī atbildīgi.

Piesakies Credit24 ātrajam kredītam internetā!

Reģistrēties un nosūtīt pieteikumu kredītam var visu diennakti. Pieteikumu izskatīšana un aizņēmuma naudas izsniegšana notiek katru dienu, ar darba laiku no plkst. 8.00 līdz pat 22.00. Ja Tev ir radušies kādi jautājumi par Credit24 ātrā kredīta priekšrocībām, atmaksas termiņu vai tā pagarināšanu, katru dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00 vari vērsties klientu apkalpošanas centrā, sūtot jautājumu uz e-pastu info@credit24.lv. Mūsu speciālisti ieteiks labāko kredīta risinājumu un atrisinās radušās neskaidrības.
 
 
Darba dienas
9.00 līdz 18.00
Sestdienas
brīvs
Svētdienas un svētku dienas
brīvs
Pieteikumu izskatīšana:
8.00 līdz 20.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 7000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
*Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.