credit24
Kas ir Kredītu apvienošana?
Tā ir Tavu kredītu aizstāšana ar vienu kredītu pie mums. Kas mainīsies? Tu iegūsi aizdevumu ar izdevīgākiem noteikumiem un vienu ikmēneša maksājumu! Un atceries – pie mums kredītu apvienošana ir BEZ KOMISIJAS MAKSAS.
Iegūsti labākus kredīta nosacījumus.
Kā atmaksāt, nosaki Tu pats! Vienīgais, ko sagaidām katru mēnesi, ir minimālais mēneša maksājums.
Apvieno savus esošos kredītus vienā maksājumā BEZ KOMISIJAS MAKSAS.
Iegūsti labākus kredīta nosacījumus.
Kā atmaksāt, nosaki Tu pats! Vienīgais, ko sagaidām katru mēnesi, ir minimālais mēneša maksājums.

Kredītu apvienošana un aizstāšana

Kredītu apvienošana ir lieliska iespēja padarīt kredīta maksājumus ērtākus un izdevīgākus, ja Tava šībrīža kredīta gada procentu likme (GPL) ir augstāka par 52%. Atkarībā no Tavas šībrīža situācijas, Tev ir divas iespējas:

  • Kredītu apvienošana – apvieno savus esošos kredītus vienā ērtā kredītmaksājumā.
  • Kredīta aizstāšana – aizstāj vienu esošo kredītu citā kredītiestādē ar kredītu ar izdevīgākiem nosacījumiem pie Credit24.

Kā notiek Kredītu apvienošana?

  • Izvēlies summu, kas sedz Tavu esošo kredītu summu un aizpildi pieteikuma anketu internetā vai piesakies, zvanot uz 20140014.
  • Lai izvērtētu Tavu pieteikumu, mums būs nepieciešams Tevi identificēt, tāpēc lūgsim veikt maksājumu 0,01 EUR apmērā vai autorizēties ar internetbankas starpniecību.
  • Sagaidi apstiprinājumu – Tavi šī brīža kredīti tiks dzēsti, un turpmāk Tu varēsi veikt vienu ērtu ikmēneša maksājumu Credit24, kā arī iegūt papildu līdzekļus, ja tas būs nepieciešams.

Neatkarīgi no tā, vai tiek pieteikta vairāku kredītu apvienošana vienā maksājumā vai viena kredīta aizstāšana, pie Credit24 kredīta izsniegšana vienmēr būs bez ķīlas un komisijas maksas.

Kredītu apvienošanas cenrādis:
Līguma noformēšana
BEZMAKSAS
Ikmēneša apkalpošana
BEZMAKSAS
Naudas izmaksa uz kontu
BEZMAKSAS
GPL
No 19,86%
MIERS
2,95 EUR mēnesī**
**Papildpakalpojuma maksa jāveic tikai, ja tas ir pieslēgts. Credit24 Miers: veicot maksājumu 2,95 EUR/mēnesī, iespējams saņemt kredītbrīvdienas periodā līdz 3 mēnešiem sarežģītu finansiālo apstākļu gadījumā. Vairāk informācijas ŠEIT.
Ātra un ērta kredītu apvienošana ar Credit24 pārkreditāciju

Kā apvienot kredītus?

Created with Sketch.
Pirmdiena – Svētdiena
8.00 līdz 20.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 5000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.