credit24

Tava iespēja mēnesī maksāt mazāk!

Apvieno savas kredītsaistības vai pārkreditē savu aizdevumu pie mums un maksā mazāk! Pie Credit24 nav komisiju ne par apvienošanu, ne par aizdevumu izsniegšanu.
Kā atmaksāt, nosaki Tu pats! Mēs sagaidām tikai minimālo mēneša maksājumu
Kredītu apvienošana no 100 līdz 7000 €
Labāki kreditēšanas nosacījumi
Apvieno savus esošos kredītus vienā maksājumā bez komisijas maksas.
Kā atmaksāt, nosaki Tu pats! Mēs sagaidām tikai minimālo mēneša maksājumu
Kredītu apvienošana no 100 līdz 7000 €

Credit24 kredītu apvienošanas priekšrocības

Kopējā summa līdz pat 7000 €

Atmaksas termiņš līdz 5 gadiem

Samazināts ikmēneša maksājums

Apvieno neierobežotu kredītu skaitu

Apvieno kredītus vienā – ērti, ātri un izdevīgi

Kredītu apvienošana un pārkreditācija ir lieliska iespēja padarīt kredīta maksājumus ērtākus un izdevīgākus, ja Tava šībrīža kredīta gada likme ir augstāka nekā mūsu piedāvātā. Atkarībā no Tavas šībrīža situācijas, piedāvājam Tev divas iespējas:

  • Kredītu apvienošana – apvieno savus esošos kredītus vienā ērtā kredītmaksājumā ar izdevīgākiem kreditēšanas nosacījumiem. 
  • Pārkreditācija – aizstāj savu esošo kredītu citā kredītiestādē ar kredītlīniju ar izdevīgākiem nosacījumiem pie Credit24.

Kā notiek kredītu apvienošana vienā maksājumā?

  • Izvēlies summu, kas sedz Tavu esošo kredītu summu un aizpildi pieteikuma anketu internetā vai piesakies, zvanot uz 20140014. 
  • Lai izvērtētu Tavu pieteikumu, mums būs nepieciešams Tevi identificēt, tāpēc lūgsim veikt maksājumu 0,01 EUR apmērā vai autorizēties ar internetbankas starpniecību.
  • Sagaidi apstiprinājumu – Tavi šī brīža kredīti tiks dzēsti, un turpmāk Tu varēsi veikt vienu ērtu ikmēneša maksājumu Credit24, kā arī iegūt papildu līdzekļus, ja tas būs nepieciešams. 

Neatkarīgi no tā, vai tiek pieteikta vairāku kredītu apvienošana vienā maksājumā vai viena kredīta aizstāšana, pie Credit24 kredīta izsniegšana vienmēr būs bez ķīlas un komisijas maksas.  

Cenrādis:
Aizdevuma noformēšana
BEZMAKSAS
Ikmēneša apkalpošana
BEZMAKSAS
Naudas izmaksas uz kontu
BEZMAKSAS
GPL
No 19,86%
Kā saņemt Credit24 kredītlīniju

Kā pieteikties kredītu apvienošanai?

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir maksimālā pārkreditācijai pieejamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš?

Credit24 piedāvātais aizdevums kredītu apvienošanai ir no 100 līdz 7000 €. Maksimālais aizdevuma apmaksas termiņš ir līdz 60 mēnešiem. 

Kādi ir pārkreditācijas noformēšanas noteikumi Credit24?

Lai pieteiktos kredītu apvienošanas aizdevumam Credit24, personai ir jābūt vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Turklāt nepieciešams arī bankas konts kādā no Latvijas bankām, deklarēta dzīvesvieta Latvijas Republikā, kā arī pierādāmi regulāri ienākumi.

Vai ir nepieciešama ķīla vai galvojums, lai saņemtu Credit24 kredītu apvienošanas aizdevumu?

Nē, Credit24 izsniedz naudas aizdevumu kredītu apvienošanai bez ķīlas un galvojuma!

Cik kredītus varu apvienot, izmantojot Credit24 aizdevumu?

Credit24 nenosaka kredītu skaitu, kurus iespējams apvienot, izmantojot saņemto naudas aizdevumu. Tu pats izvērtē, cik kredītus vēlies apvienot vienā, izmantojot Credit24 piedāvāto aizdevumu.

Vai kredītu apvienošanai piešķirto aizdevumu varu atmaksāt ātrāk, pirms termiņa beigām?

Jā, ikviens Credit24 klients pats nosaka sev piešķirtā naudas aizdevuma - kredītlīnijas atmaksas laiku un ikmēneša maksājuma apjomu. Katru mēnesi mēs sagaidām minimālo mēneša maksājumu, taču tu vari ikmēneša maksājumu palielināt pēc saviem ieskatiem. 

Kas jāņem vērā pirms kredītu apvienošanas?

Pirms izdarīt izvēli par labu visu kredītu apvienošanai vienā maksājumā, svarīgi izvērtēt esošo kredītsaistības, noskaidrojot, vai kredīta atmaksai pirms termiņa netiek piemēroti soda procenti.  

Cik ilgā laikā tiek izskatīts pieteikums un kā tiek noslēgts kreditēšanas līgums?

Klientu pieteikumi Credit24 tiek pieņemti un izskatīti katru dienu no plkst. 8.00 līdz 20.00. Kreditēšanas līgums tiek noslēgts attālināti Credit24 klientu profilā. 

Darba dienas
9.00 līdz 18.00
Sestdienas
brīvs
Svētdienas un svētku dienas
brīvs
Pieteikumu izskatīšana:
8.00 līdz 20.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 7000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
*Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.