credit24

Credit24 Auto kredīts

Credit24 auto kredīts ir kredītlīnija automašīnas iegādei, uzturēšanai vai auto stāvokļa uzlabošanai. Piesakies naudai jau šodien un izmanto to, kad atrodi vēlamo auto. Kamēr nauda netiks izmantota, tikmēr par to nebūs nekas jāmaksā. Un atceries - lai auto būtu uzticams un kalpotu ilgi, par to nepieciešams parūpēties laikus!
Izmanto kredīta summu pa daļām – izņem naudu, kad tev nepieciešams.
Aizdevuma summa līdz 7000 €.
Atmaksas termiņš līdz 5 gadiem.
Izmanto kredīta summu pa daļām – izņem naudu, kad tev nepieciešams.
Aizdevuma summa līdz 7000 €.

Kāpēc izvēlēties Credit24 auto kredītu?

Auto kredīts ar gada procenta likmi no 19.86 - 51.98 %

Bezmaksas noformēšana un apkalpošana

Aizdevums bez ķīlas vai pirmās iemaksas

Naudas izmaksa kontā 10 minūšu laikā

Kredīts automašīnas iegādei, remontam un ne tikai:

Credit24 auto kredīts internetā tev noderēs visdažādākajiem mērķiem - gan plānotiem pirkumiem, gan steidzamiem risinājumiem:

  • automašīnas iegādei;
  • auto remontam un apkopei;
  • riepu, disku iegādei un nomaiņai;
  • auto pretkorozijas apstrādei;
  • OCTA un KASKO apdrošināšanai;
  • CSDD pakalpojumiem;
  • degvielai un citām auto ikdienas izmaksām. 

Auto kredīts, kura izmantošanu nosaki tu pats!

Credit24 auto kredīta atmaksas termiņš ir līdz pat 5 gadiem, ar elastīgu ikmēneša maksājumu grafiku. 

Tērē tik, cik nepieciešams konkrētajam maksājumam – saņem kredītlimitu no 100 līdz 7000 € un izmanto visu aizdevuma summu uzreiz vai pa daļām. 

Bez fiksēta grafika – ja vēlies, atmaksā ātrāk, ar lielākiem maksājumiem, tādējādi samaksājot mazāk procentos. Ja kādu mēnesi vēlies atmaksāt mazāk, veic tikai minimālo mēneša maksājumu. 

Pieteikšanās un naudas izņemšana ir bez maksas – nekādas komisijas vai līguma noformēšanas maksas! Kamēr nauda netiek izmantota, tikmēr tev par to nekas nebūs jāmaksā. 

Izņem naudu tad, kad tā ir nepieciešama – izmantojot Credit24 klientu protālu, sms vai telefona zvanu. 

Cenrādis:
Auto kredīta noformēšana
BEZMAKSAS
Ikmēneša apkalpošana
BEZMAKSAS
Naudas izmaksas uz kontu
BEZMAKSAS
GPL
No 19,86%
MIERS
2,95 EUR mēnesī**
**Papildpakalpojuma maksa jāveic tikai, ja tas ir pieslēgts. Credit24 Miers: veicot maksājumu 2,95 EUR/mēnesī, iespējams saņemt kredītbrīvdienas periodā līdz 3 mēnešiem sarežģītu finansiālo apstākļu gadījumā. Vairāk informācijas ŠEIT.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir Credit24 auto kredīts?

Credit24 auto kredīts ir aizdevums dažādu ar auto saistītu izdevumu segšanai, ar noteiktu pieejamās naudas summas limitu, taču bez stingri noteikta atmaksas grafika. Tas ir lielisks risinājums, ja pietrūkst naudas neatliekamiem izdevumiem vai sen plānotiem uzlabojumiem. Tāpat tas būs lielisks risinājums, ja nepieciešami līdzekļi automašīnas iegādei. 

Kādas ir Credit24 piedāvātā auto kredīta priekšrocības?

Credit24 auto kredīta priekšrocība ir iespēja nepieciešamo summu izmantot pakāpeniski – pa daļām, jo tas ļauj iztērēt tieši tik lielu naudas summu, cik nepieciešams auto iegādei, remontam vai citiem uzlabojumiem. Kad nepieciešams izņemt papildu naudas līdzekļus no sava kredītlimita, tev ir iespēja tos nekavējoties pārskaitīt no sava profila uz savu bankas kontu. Tas palīdz plānot budžetu, izslēdzot iespēju lieki pārtērēt naudas līdzekļus.

Kā pieteikties Credit24 auto kredītam?

Pieteikties iespējams mūsu mājaslapā. Pieteikšanās notiek tieši tāpat kā jebkuram citam naudas aizdevumam – norādi vēlamo kredīta summu un aizpildi pieteikuma formu, apstiprini savu kontu un saņem naudu. Pirms pieteikšanās noderēs arī auto kredīta kalkulators, kas ļaus aprēķināt aptuveno mēneša maksājumu. 

Kā tiek noslēgts auto kredīta līgums?

Pieteikties iespējams mūsu mājaslapā. Pieteikšanās notiek tieši tāpat kā jebkuram citam Credit24 piedāvātajam naudas aizdevumam internet - kredītlīnijapatēriņa kredīts vai ātrais kredīts -, norādi vēlamo kredīta summu un aizpildi pieteikuma formu, apstiprini savu kontu un saņem naudu. Pirms pieteikšanās noderēs arī auto kredīta kalkulators, kas ļaus aprēķināt aptuveno mēneša maksājumu.

Kāda ir auto kredīta izsniegšanas komisijas maksa?

Par auto kredīta pieteikuma izvērtēšanu, izsniegšanu un apkalpošanu Credit24 neietur komisijas maksu. Pieteikumu izvērtēšana un izskatīšana  jebkuram Credit24 privātpersonu kreditēšanas pakalpojumam ir bezmaksas.  

Kādi ir Credit24 auto kredīta izmantošanas ierobežojumi - vai par piešķirto aizdevumu varu iegādāties automašīnas aprīkojumu vai pat motociklu?

Credit24 auto kredītam netiek noteikti izmantošanas ierobežojumi. Proti, piešķirto kredītlimitu vari izmantot pēc saviem ieskatiem ne tikai jaunas vai mazlietotas automašīnas iegādes finansēšanai, bet arī citu transportlīdzekļu iegādei un uzturēšanai. Tāpat nenosakām transportlīdzekļa iegādes termiņu, vai iegādes dokumentu/ tehniskās pases uzrādīšanu pēc pirkuma veikšanas. 

Vai kredītu automašīnas iegādei un uzturēšanai varu atmaksāt ātrāk?

Jā, protams, iztērēto kredītlimitu vari atmaksāt pēc paša noteikta grafika. Katru mēnesi mēs sagaidīsim no tevis minimālo mēneša maksājumu, kuru aptuveni vari aprēķinat mūsu kredīta kalkulatorā. Taču aizdevumu vari atmaksāt arī ātrāk, atmaksājot vairāk kā minimālo mēneša maksājumu, tādā veidā samaksājot mazāku summu procentos. Atmaksāt tikai minimālo mēneša maksājumu vai vairāk – to nosaki tu! 

Darba dienas
9.00 līdz 18.00
Sestdienas
brīvs
Svētdienas un svētku dienas
brīvs
Pieteikumu izskatīšana:
8.00 līdz 20.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 7000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
*Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.