credit24
Auto Kredīts
Lai auto būtu uzticams un kalpotu ilgi, par to nepieciešams laikus parūpēties. Credit24 auto kredīts būs piemērots gadījumā, ja vēlaties iegādāties automašīnu vai pietrūkst daļa no nepieciešamās summas, lai uzlabotu jūsu esošā auto stāvokli!
Izmanto kredīta summu pa daļām, kad nepieciešams.
Summa līdz 5000 €.
Atmaksas termiņš līdz 5 gadiem.
Izmanto kredīta summu pa daļām, kad nepieciešams.
Summa līdz 5000 €.

Credit24 auto kredīts - automašīnas iegādei, remontam un ne tikai:

Mūsu auto kredīts noderēs dažādiem mērķiem:

 • kredīts automašīnas iegādei;
 • auto remontam un apkopei;
 • riepu, disku iegādei un nomaiņai;
 • auto pretkorozijas apstrādei;
 • OCTA un KASKO apdrošināšanai;
 • CSDD pakalpojumiem;
 • degvielai un citām auto ikdienas izmaksām.

Kāpēc izvēlēties Credit24 auto kredītu?

 • Auto kredīta atmaksas termiņš ir līdz pat 5 gadiem, ar elastīgu ikmēneša maksājumu grafiku.
 • Tērē tik, cik nepieciešams konkrētajam maksājumam – saņem kredītlimitu no 100 līdz 5000 € un izmanto visu aizdevuma summu uzreiz vai pa daļām.
 • Nav fiksēta grafika – ja vēlies, atmaksā ātrāk, ar lielākiem maksājumiem. Ja kādu mēnesi vēlies atmaksāt mazāk, veic tikai minimālo mēneša maksājumu.
 • Pieteikšanās un naudas izņemšana ir bez maksas – nekādas komisijas vai līguma noformēšanas maksas! Ja nauda nav izņemta, maksājumi nav jāveic.
 • Izņem naudu tad, kad tā ir nepieciešama, – izmantojot mājas lapu, viedtālruņa aplikāciju vai ar telefona zvanu.

 

Biežāk uzdotie jautājumi:
Created with Sketch.
Kas ir auto kredīts?
Credit24 auto kredīts ir aizdevums dažādiem ar auto saistītiem mērķiem, ar noteiktu pieejamās naudas summas limitu, taču bez stingri noteikta atmaksas grafika. Tas ir lielisks risinājums, ja pietrūkst naudas neatliekamiem izdevumiem vai sen plānotiem uzlabojumiem. Tāpat kredīts būs lielisks risinājums, ja nepieciešami līdzekļi automašīnas iegādei.
Credit24 auto kredīta priekšrocība ir iespēja nepieciešamo summu izmantot pakāpeniski – pa daļām,jo tas ļauj iztērēt tieši tik lielu naudas summu, cik nepieciešams kārotajai precei. Kad nepieciešams izņemt papildu naudas līdzekļus no sava kredītlimita, Tev ir iespēja tos nekavējoties pārskaitīt no sava profila uz savu bankas kontu. Tas palīdz plānot budžetu, izslēdzot iespēju lieki pārtērēt naudas līdzekļus.
Created with Sketch.
Kas ir Kredīta papildsumma?
Papildsumma ir nauda, ko iespējams saņemt Kredīta līguma ietvaros jebkurā mirklī. Tas nozīmē iespēju aizņemties tik daudz, cik liels kredītlimits Tev tiek piešķirts. Pēc Tava pieteikuma apstiprināšanas un kredītlimita piešķiršanas nauda vienmēr būs viegli pieejama.
Created with Sketch.
Kā pieteikties auto kredītam?
Pieteikties auto kredītam var mūsu mājas lapā. Pieteikšanās notiek tieši tāpat kā jebkuram citam ātrajam kredītam – norādi vēlamo kredīta summu un aizpildi pieteikuma formu, apstiprini savu kontu un saņem naudu.
Credit24 auto kredīts

Kā saņemt kredītu?

Created with Sketch.
Pirmdiena – Svētdiena
8.00 līdz 20.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 5000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.