credit24
LV
pagination/arrowrightnormalCreated with Sketch.
Kas ir Aizdevums?
Credit24 aizdevums ir ātrs un ērts veids, kā privātpersonām iegūt papildu līdzekļus savu ieceru īstenošanai.
Atmaksā aizdevumu jau pēc mēneša vai vairākos mazākos maksājumos līdz pat 5 gadu laikā.
Aizdevuma apjoms atkarīgs no klienta maksātspējas.
Elastīga atmaksas pieeja un kredītspeciālistu konsultācijas.
Atmaksā aizdevumu jau pēc mēneša vai vairākos mazākos maksājumos līdz pat 5 gadu laikā.
Aizdevuma apjoms atkarīgs no klienta maksātspējas.

Aizdevums - izdevīgs un ērts risinājums Tavu ieceru īstenošanai

Naudas aizdevums ir lielisks risinājums situācijās, kad ar esošajiem finanšu resursiem nepietiek ideju un vēlmju īstenošanai. Atliek tikai pieteikties internetā, un, veiksmīga pieteikuma gadījumā, aizdevuma summa jau drīz vien tiks pārskaitīta uz Tavu kontu. Tā izsniegšana un apkalpošana ir mūsu pamatjoma kopš darbības uzsākšanas Latvijas tirgū 2007. gadā. Visā uzņēmuma pastāvēšanas laikā esam īstenojuši caurredzamu aizdevumu izsniegšanas politiku, kas ir balstīta uz klientu interesēm.

Kāpēc izvēlēties aizdevumu Credit24?

  • Ātrs un Tev pielāgots aizdevums ar individuāli noteiktu procentu likmi;
  • Netiek piemērota komisijas par izsniegšanu vai noformēšanu;
  • Draudzīgi un pilnīgi caurspīdīgi – kopējā atmaksājamā summa sastāv tikai no pamatsummas un procentiem;
  • Ērta atmaksa – atmaksas līdz pat 60 mēnešiem;
  • Kredītu apvienošana – pārnes citas kredītiestādes aizdevumu uz Credit24 un iegūsti izdevīgākus nosacījumus!

Personīgi pielāgots aizdevums ar individuāli noteiktu procentu likmi

  • Mēs iestājamies par to, lai katrs aizdevums tiktu izsniegts godīgi, tādēļ pēc tā izsniegšanas atmaksas noteikumi netiek mainīti. Noslēdzot līgumu, tiek noteikta gan kredīta summa un procentu maksājumi, gan kredīta atmaksas termiņš. Tie var tikt mainīti, tikai vienojoties abām iesaistītajām pusēm.
  • Neatkarīgi no tā, vai pieteiksies pirmo reizi vai atkārtoti, mēs garantējam, ka pieteikšanās kredītam un naudas izmaksa vienmēr būs bez maksas. Tāpat varēsi sev ērtā veidā atmaksāt kredītu lielākos vai mazākos maksājumos, atmaksājot tikai pamatsummu un procentu maksājumus.
  • Visā aizņēmuma apkalpošanas laikā piedāvājam kredītspecialistu konsultācijas.
  • Zemas aizņēmuma procentu likmes un elastīga atmaksa.

 

Credit24 - saņem kredītu ātri un ērti

Kā saņemt aizdevumu?

pagination/arrowrightnormalCreated with Sketch.
Pirmdiena – Svētdiena
8.00 līdz 22.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
* Piedāvājums spēkā, piesakoties Credit24 Kredītam pirmoreiz. Aizņemoties Kredīta summu 500 EUR apmērā ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00% (Turpmāk norādīts - piedāvājums “60 dienas bez procentu maksas” ietvaros/bez piedāvājuma), gada procentu likme 18.76%/19.86%, kopējā atmaksājamā summa 746.88/761.80 EUR.
Credit24 Kredīta gada procentu likme ir no 19.86%. GPL aprēķins ir balstīts uz pieņēmumu, ka līguma sākumā tiek izņemts maksimālais Kredīta limits, kas tiek atmaksāts vienādos maksājumos 60 mēnešu laikā. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu un naudas līdzekļu izmaksu. Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā aizdevumus no 100 līdz 5000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme. Cenas piedāvājums tiek izteikts pēc pieteikuma iesniegšanas un individuālas tā izvērtēšanas.