credit24

Credit24 kredīti – saņem naudu, kad nepieciešams

Credit24 kredīti ir piemēroti ikvienai dzīves situācijai. Mūsu kredīts internetā tev noderēs gan mājokļa remontam un kāzām, gan veselībai un ceļojumam. Izvēlies Credit24 un nosaki aizdevuma summu pats!
Atmaksas termiņš līdz 60 mēnešiem
Pieejamā kredīta summa no 100 līdz 7000 €
Ātra un vienkārša pieteikšanās internetā
Kredīts tiek piešķirts bez ķīlas un komisijas maksas
Atmaksas termiņš līdz 60 mēnešiem
Pieejamā kredīta summa no 100 līdz 7000 €

Mūsu naudas kredīta priekšrocības

Bezmaksas kredīta noformēšana

Nekādu slēptu komisiju un dārgu pārsteigumu

Papildpakalpojums MIERS

Individuāli atmaksas nosacījumi

Credit24 kredīts internetā

Credit24 kredīti internetā pieejami jebkurai personai vecumā no 18 līdz 70 gadiem, kam ir regulāri ienākumi – kredīta saņemšanai nepieciešams tikai aizpildīt pieteikumu internetā. 

Piesakoties kredītam internetā, iespējams izvēlēties vēlamo summu un aplūkot aizdevuma atmaksas termiņu. Kad naudas kredīts ir apstiprināts, summu īsā laikā saņemsiet savā bankas kontā. Kredīta ikmēneša minimālais maksājums būs atkarīgs no aizdevuma summas, procentu likmes un atmaksas termiņa. 

Kādi ir iespējamie kredītu veidi?

Pielāgojot naudas aizdevuma summu un atmaksas termiņu katra klienta vajadzībām un iespējām, Credit24 piedāvātā kredītlīnija spēj aizstāt dažādus kredītu veidus, ko šobrīd iespējams saņemt internetā.

Vienkāršs un uzticams naudas kredīts bez ķīlas visdažādāko vēlmju un mērķu īstenošanai.
Ātrs kredīta veids, neplānotu, steidzamu un tik tiešām svarīgu izdevumu segšanai.
Saņem naudas summu, ko iespējams izmantot, kad nepieciešams. Izvēlies pats, cik daudz un cik bieži izņemt sava kredītlimita ietvaros.
Apvieno vairākus kredīta maksājumus vienā – ērtākā un izdevīgākā maksājumā.
Ātrs un ērts ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevums automašīnas iegādei, remontam vai apkopei.
Veic naudas izmaksu no kredīta ar īsziņas palīdzību.

Kādu mērķu īstenošanai var noderēt Credit24 piedāvātais naudas kredīts internetā?

- Kredīts mājokļa remontam 

Ja tev nepieciešami papildu naudas līdzekļi remonta uzsākšanai vai noslēgšanai, mūsu naudas kredīts sniedz tev iespēju aizņemties tieši tik, cik nepieciešams! 

- Kredīts ceļojumam 

Nepieciešami papildu līdzekļi sen iecerētai atpūtai ar draugiem vai ģimeni? Iespējams, radušies neparedzēti izdevumi atpūšoties? Credit24 kredīts internetā ir ātrs un vienkāršs risinājums. 

- Kredīts kāzām 

Kāzu plānošana var radīt neparedzētus izdevumus. Credit24 kredīts ir piemērotākais risinājums, jo aizdevumu vari ātri un vienkārši saņemt internetā tieši tad, kad tas nepieciešams Tev. 

- Kredīts veselībai 

Ja radusies nepieciešamība parūpēties par savu vai tuvinieku veselību, piesakies kredītam internetā un saņem nepieciešamo naudu 10 minūšu laikā, pēc kredīta pieteikuma apstiprināšanas. 

Cenrādis:
Kredītlīnijas noformēšana
BEZMAKSAS
Ikmēneša apkalpošana
BEZMAKSAS
Naudas izmaksas uz kontu
BEZMAKSAS
GPL
No 19,86%
Credit24 kredīti internetā

Kā saņemt kredītu internetā?

Izvēlies summu un aizpildi pieteikumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir Credit24 piedāvāta kredīta summa? Kā varu uzzināt man nepieciešamā aizdevuma ikmēneša maksājumu?

Credit24 piedāvā naudas kredītu ar summu no 100 līdz 7000€. Lai uzzinātu indikatīvu ikmēneša minimālo maksājumu, izmanto mūsu kredīta kalkulatoru. Izvēlies sev nepieciešamo aizdevuma summu un iepazīsties ar indikatīvu minimālā ikmēneša maksājuma aprēķinu! 

Kādi ir naudas kredīta piešķiršanas nosacījumi?

Credit24 kredīts pieejams personām vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Katrs kredīta pieteikums tiek izskatīts individuāli.  

Vai varu pieteikties Credit24 kredītam, ja man ir kredītsaistības pie citiem kreditētājiem?

Jā, Credit24 naudas kredītam var pieteikties arī privātpersonas, kurām ir neizpildītas kredītsaistības. 

Cik ilgā laikā naudu saņemšu savā bankas kontā?

Pēc kredītlīnijas piešķiršanas, sevis izvēlēto summu jebkurā laikā no sava Credit24 klienta profila vari pārskaitīt uz savu bankas kontu.  

Kā tiek noslēgts kredīta līgums?

Līguma noslēgšana notiek attālināti, kas nozīmē, ka, lai saņemtu aizdevumu, tev nav nepieciešams nekur doties. Aizpildot pieteikumu Credit24 mājaslapā, tu ieraudzīsi savu kredīta piedāvājumu. Iepazīsties ar visiem aizdevuma nosacījumiem un līguma noteikumiem un noslēdz līgumu turpat mājaslapā! Līgumu pēc tam saņemsi savā e-pastā.

Vai kredīta izmantošanai ir noteikti ierobežojumi?

Nē, naudas summu vari izmantot pēc saviem ieskatiem gan neparedzētiem, gan plānotiem tēriņiem. Credit24 piedāvātais kredītlimits ir piemērots gan remonta veikšanai, gan veselības izdevumu segšanai, kā arī pirkumu veikšanai un izklaidei. Kādiem nolūkiem izmantot naudu nosaki tu. 

Kādas priekšrocības piedāvā Credit24?

Credit24 kredītlīnijas noformēšana, ikmēneša apkalpošana un naudas izmaksas uz kontu ir bezmaksas.  

Darba dienas
9.00 līdz 18.00
Sestdienas
brīvs
Svētdienas un svētku dienas
brīvs
Pieteikumu izskatīšana:
8:00 līdz 20:00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 7000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
*Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.