credit24

Labākās dāvanas Ziemassvētkos

2023 M12 27
Credit24 akcijas “Mantiņa pret pantiņu” ietvaros, jautājām cilvēkiem, ko tie vēlētos saņemt vai dāvināt sev tuvajiem svētkos. Saņemtās atbildes ir ļoti dažādas – daudzi vēlētos svētkos saņemt par naudu nenopērkamas lietas – mīlestību, mieru, veselību, gaišumu un siltumu sirdī. Citi, savukārt, vēlētos apdāvināt sev tuvos ar ik...

Credit24 akcijas “Mantiņa pret pantiņu” ietvaros, jautājām cilvēkiem, ko tie vēlētos saņemt vai dāvināt sev tuvajiem svētkos.

Saņemtās atbildes ir ļoti dažādas – daudzi vēlētos svētkos saņemt par naudu nenopērkamas lietas – mīlestību, mieru, veselību, gaišumu un siltumu sirdī. Citi, savukārt, vēlētos apdāvināt sev tuvos ar ikdienā nepieciešamām lietām – datoru bērniem, priekš mācībām, veļasmašīnu, cepeškrāsni, dažādas mēbeles utt.

Apkopojām populārākās atbildes, ko cilvēki vēlētos dāvināt vai saņemt šajos svētkos:

  • Ceļojumu, atpūtas izbraucienu, SPA apmeklējumu;
  • Televizoru, datoru, PS5, planšetdatoru, telefonu;
  • Jaunu automašīnu;
  • Veļasmašīnu, trauku mazgājamo mašīnu, žāvētāju;
  • Siltas zeķes, segu, spilvenus.

Ja Tev vēl neesi uzdāvinājis visiem dāvanas un nav idejas, ko pasniegt, iespējams, vari smelties iedvesmu un iepriecināt sev tuvos ar kādu no augstāk minētā.

Paldies visiem par iesūtītajām atbildēm! Apsveicam mūsu akcijas uzvarētāju - Zinaidu, kas iesūtīja mums šādu Ziemassvētku pantiņu:

"Ziemassvētki ir jau klāt,

Jāsteidz dāvanas man sagādāt,

Man ir mazbērni un bērni,

Skaita ziņā sešpadsmit,

Domāju un izdomāju,

Kur būs naudu ņemt,

Steigšos es uz Credit24,

Kaut ir jābrauc daudzi kilometri,

Būs gan man, gan bērniem prieks,

Jo visu to Credit24 sniegs!"

Novēlam visiem šajos svētkos saņemt to, ko patiešām vēlaties, un iespēju dāvāt prieku arī citiem!

 

Ar mīlestību,

Credit24

Darba dienas
9.00 līdz 18.00
Sestdienas
brīvs
Svētdienas un svētku dienas
brīvs
Pieteikumu izskatīšana:
8:00 līdz 20:00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 7000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
*Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.