credit24

Kā sevi pasargāt no krāpniekiem?

2022 M11 07
Šobrīd uzdarbojas krāpnieki. Viņu mērķis ir izkrāpt naudu, iegūstot Tavus datus, tostarp konta informāciju, paroli, kartes PIN kodu, kartes numuru, drošības paroli vai maksājuma apstiprinājumu. Krāpnieki var sazināties ar Tevi telefoniski, nosūtot SMS vai e-pasta vēstuli. Visbiežāk viņi ziņo par to, ka ir notikuši aizdomīgi darījumi ar...

Šobrīd uzdarbojas krāpnieki. Viņu mērķis ir izkrāpt naudu, iegūstot Tavus datus, tostarp konta informāciju, paroli, kartes PIN kodu, kartes numuru, drošības paroli vai maksājuma apstiprinājumu. Krāpnieki var sazināties ar Tevi telefoniski, nosūtot SMS vai e-pasta vēstuli. Visbiežāk viņi ziņo par to, ka ir notikuši aizdomīgi darījumi ar Tavu kontu vai karti, un, lai to novērstu, Tev ir jānosauc savas paroles vai pieejas dati.  

Kā sevi pasargāt no krāpniekiem?

1) Nespied saites no nedrošajiem avotiem - SMS vai e-pastiem

Šīs saites izskatās līdzīgas īstajai lapai, taču satur nelielas atšķirības, kas noved pie viltotas lapas kopijas. Labākais veids, kā sevi aizsargāt, ir pievienot Credit24.lv vai savas bankas lapu grāmatzīmēm savā pārlūkprogrammā un piekļūt lapām tikai caur tām.

2) Neapstiprini vairākas darbības pēc kārtas

Krāpnieki bieži mēģina veikt vairākas darbības - ielogoties, apstiprināt maksājumus utt. Ja pats neveic nekādas darbības, neapstiprini un neizpaud pieejas datus. 

3) Nekad neatklāj savas lietotnes PIN, kartes PIN, pieteikšanās paroli

Ja Tev zvana un pieprasa PIN kodu vai pieejas paroli, lai novērstu aizdomīgu darījumu, nekad neizpaud savus datus un ziņo par to mums vai savai bankai. Mēs nekad neprasām Tavas pieteikšanās un drošības paroles un PIN kodus. 

4) Ja Tev ir šaubas, labāk pārzvani pats

Ja Tev zvana un piesaka sevi, kā Credit24 darbinieks, bet Tu neesi par to pārliecināts - labāk atzvani mums uz nr. 20140014. Tā Tu noteikti zināsi, ka runā ar mums. 

5) Regulāri maini savu paroli

Regulāri maini paroli, jo datu aizsardzība sākas ar paroļu drošību. Neizmanto vienu un to pašu paroli vairākām vietnēm. Izmanto drošas paroles, iekļaujot burtus un ciparus. 

Darba dienas
9.00 līdz 18.00
Sestdienas
brīvs
Svētdienas un svētku dienas
brīvs
Pieteikumu izskatīšana:
8.00 līdz 20.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 7000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
*Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.