credit24
Credit24 apnemsanas

Nodzēs savu kredītu ar Creditea!

Visi Credit24 klienti, kuri laika posmā
no 12.07. līdz 11.08.2021. sāks lietot
Creditea lietotni, piedalīsies izlozē
ar iespēju laimēt Credit24 kredītlīnijas
pilnīgu atmaksu.

Akcijas noteikumi

Ieguvumi, pievienojoties Creditea

Lejupielādējot Creditea lietotni un veicot reģistrāciju, tava Credit24 kredītlīnija automātiski tiks pārcelta uz lietotni un tagad to izmantot būs vēl ērtāk un ātrāk.

Klienta profils Tavā kabatā. Ātrāk, ērtāk, vienkāršāk - paveic visu savā mobilajā telefonā.

Bonuss par rēķina samaksu. Katru reizi, laicīgi samaksājot kredītlīnijas rēķinu, saņemsi vienu uzlīmi. Sakrāj 10 uzlīmes un uzreiz saņem 10 € savā Creditea kontā.

1% CASHBACK no visiem pirkumiem. Norēķinies ar Creditea karti piemājas veikalā vai iepērcies internetā un par katriem iztērētajiem 100 €  saņem 1 uzlīmi.

Maksājumu konts BEZ MAKSAS. Uzsākot lietot Creditea, Tev tiks atvērts jauns maksājumu konts. Tagad varēsi ātri un ērti saņemt un veikt naudas pārskatījumus.

Creditea karte BEZ MAKSAS. Pasūti savu jauno mīļāko maksājumu karti turpat Creditea lietotnē un pirmos 12 mēnešus izmanto bez maksas. Pēc tam tikai 2,95 EUR/mēn.

Kā piedalīties akcijā? Tas ir pavisam vienkārši:

 • Lietotni var lejupielādēt Google play vai App store;
 • Pēc lietotnes lejupielādes ir jāveic reģistrācija, kuras laikā tiks pārbaudīta tava identitāte. Tādēļ savlaicīgi ir jāsagatavo pase vai ID karte. Svarīgi arī, lai interneta savienojums ir stabils un telpa ir labi apgaismota, kad identificēsies. Ja kaut kas nesanāk, noteikti sazinies ar mums, zvanot uz 23778866;
 • Veicot reģistrāciju Creditea lietotnē, tev tiks atvērts jauns bezmaksas norēķinu konts un esošā kredītlīnija automātiski tiks pārnesta uz Creditea mobilo lietotni.

SIA IPF Digital Latvia akcijas “Sāc lietot Creditea un nodzēs kredītu” noteikumi: 

 1. SIA IPF Digital Latvia “Sāc lietot Creditea un nodzēs kredītu” akcijas (turpmāk tekstā – Akcija), organizētājs: SIA IPF Digital Latvia, reģistrācijas Nr. 50003913651, 13. janvāra iela 3, LV-1050, Rīga.
 2. Akcijas norises teritorija: Latvijas Republika.
 3. Akcijas norises sākuma datums: 12.07.2021.
 4. Akcijas norises beigu datums: 11.08.2021. plkst. 23.59.
 5. Akcijā piedalās Credit24 esoši klienti, kuriem Akcijas norises sākuma dienā 12.07.2021. ir atvērta kredītlīnija (aktīvs līgums) un kuri Akcijas norises periodā ir uzsākuši lietot Creditea mobilo lietotni.
 6. Veicamās darbības, lai uzsāktu lietot Creditea lietotni:
  • Lietotni var lejupielādēt Google play vai App store;
  • Pēc lietotnes lejupielādes ir jāveic reģistrācija, kuras laikā tiks pārbaudīta klienta identitāte. Tādēļ savlaicīgi ir jāsagatavo pase vai ID karte;
  • Veicot reģistrāciju Creditea lietotnē, klientam tiks atvērts jauns bezmaksas norēķinu konts un esošā kredītlīnija automātiski tiks pārnesta uz Creditea mobilo lietotni.
 7. Akcijas balva ir Credit24 viena klienta esošās kredītlīnijas un visu blakusprasījumu pilnīga atmaksa (turpmāk – balva). Tiks dzēsta kredīta pamatsumma, kas klientam ir bijusi uz Akcijas norises sākuma dienu, kā arī visi blakusprasījumi par minēto pamatsummu, kas klientam būs aprēķināti uz izlozes balvas izpildes dienu (šo noteikumu 10. punkts).
 8. Balva tiks izlozēta 17.08.2021. ar programmatūras palīdzību, pēc nejaušības principa, starp visiem klientiem, kuri atbilst Noteikumu 5. punktā minētajām prasībām. Kopā tiks organizēta 1 (viena) izloze.
 9. Ar Akcijas balvas ieguvēju Organizētājs sazināsies personīgi uz Creditea profilā norādīto e-pasta adresi.
 10. Balvu atbilstoši šo noteikumu 7. punktam Organizētājs izpildīs 5 darba dienu laikā no saņemta parakstīta pieņemšanas nodošanas akta. Gadījumā, ja uzvarētājs neatsuta parakstītu pieņemšanas-nodošanas aktu līdz 27.08.2021, tad balva paliek organizatora īpašumā.
 11. SIA IPF Digital Latvia ir tiesības jebkurā brīdī bez iepriekšēja paziņojuma veikt izmaiņas Akcijas noteikumos, publicējot jaunu noteikumu redakciju, kā arī uz laiku vai pavisam apturēt vai pārtraukt šo Akciju, paziņojot par to savā mājaslapā. Gadījumā, ja SIA IPF Digital Latvia konstatē krāpšanas gadījumu vai arī tai radušās aizdomas par iespējamu krāpšanu SIA IPF Digital Latvia ir tiesīga pārtraukt Akciju bez jebkādiem ierobežojumiem.
 12. Akcijas noteikumi ir izstrādāti saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem, un jebkuri strīdi tiks izskatīti Latvijas Republikas tiesā.
 13. Akcijas dalībnieku personas dati tiks apstrādāti tikai saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošo personas datu aizsardzības regulējumu, tostarp Vispārīgo datu aizsardzības regulu Nr. 2016/679 un tie netiks izpausti trešajām pusēm bez dalībnieka iepriekšējas atļaujas.
 14. SIA IPF Digital Latvia privātuma politika ir pieejama https://www.credit24.lv/pazinojums-par-privatumu
 15. Konkursā nedrīkst piedalīties SIA IPF Digital Latvia darbinieki. Ja šis noteikums tiek pārkāpts un par uzvarētāju kļūst persona, kas nav tiesīga piedalīties Akcijā, tiek izlozēts cits uzvarētājs.
 16. Ar Akcijas norisi un rezultātu paziņošanu saistītie SIA IPF Digital Latvia lēmumi ir galīgi.
 17. SIA IPF Digital Latvia neatbild par: iespējamajiem izdevumiem, kas dalībniekiem varētu rasties saistībā ar dalību akcijā vai laimestu saņemšanu; sekām, kas radušās kļūdainas informācijas, tostarp personas datu, sniegšanas dēļ, vai citām dalībnieka apzināti vai neapzināti pieļautām neprecizitātēm; trešo personu rīcību, nolaidību vai kļūdām, kuru dēļ tiek kavēta balvu saņemšana vai akcijas norise.
 18. SIA IPF Digital Latvia saglabā tiesības anulēt balvu izlozes rezultātus, ja atklājas, ka Akcijas dalībnieki nav ievērojuši šajos noteikumos ietvertās prasības.
 19. Piedaloties Akcijā, dalībnieks piekrīt šiem Akcijas noteikumiem.
 20. Gadījumā, ja radušies jautājumi vai neskaidrības, lūdzam sazināties, sūtot ziņu uz e- pastu: info@credit24.lv
 21. Piedaloties akcijā, dalībnieks piekrīt, ka SIA IPF Digital Latvia var lūgt iesniegt un apstrādāt Akcijas dalībnieka tālruņa numuru /e-pastu. Tālruņa numurs / e-pasts tiks izmantots kā dalībnieka reģistrācijai, kā arī saziņas veids, lai nodrošinātu balvas saņemšanu. Plašākai informācijai par personas datu apstrādi lūdzam iepazīties SIA IPF Digital Latvia Privātuma paziņojumu: credit24.lv/pazinojums-par-privatumu
Darba dienas
8.00 līdz 20.00
Sestdienas
11.00 līdz 15.00
Svētdienas un svētku dienas
brīvs
Pieteikumu izskatīšana
8.00 līdz 20.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 7000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
*Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.