credit24

MIERS:
ATBALSTS
SAREŽĢĪTOS

FINANSIĀLOS
APSTĀKĻOS

Dzīvē visu nevar paredzēt, tāpēc Credit24 piedāvā saviem klientiem papildpakalpojumu MIERS. Veicot nemainīgu maksājumu 2,95 €/mēn., Credit24 klientiem ir iespējams saņemt kredītbrīvdienas periodā līdz 3 mēnešiem sarežģītu finansiālo apstākļu gadījumā.

Kredītbrīvdienas varēsi saņemt, ja apmaksāsi vismaz 3 papildpakalpojuma MIERS rēķinus.

Credit24 papildpakalpojuma Miers noteikumus lasi šeit.
  • slimība vai negadījums, kas ietekmē darbspējas un kas ilgst vismaz 31 dienu;
  • piespiedu vai brīvprātīgi bezdarba apstākļi (darba attiecību izbeigšana);
  • dzīvesvietas maiņa;
  • bērna piedzimšana.
Biežāk uzdotie jautājumi par kredītbrīvdienām
Ko nozīmē “sarežģīti finansiālie apstākļi”?

"Sarežģīti finansiālie apstākļi" nozīmē vienu no vai vairākus no šiem apstākļiem:

  • slimība vai negadījums, kas ietekmē darbspējas un kas ilgst vismaz 31 dienu;
  • piespiedu vai brīvprātīgi bezdarba apstākļi (darba attiecību izbeigšana);
  • dzīvesvietas maiņa
  • bērna piedzimšana.
Man pašlaik ir sarežģīti finansiālie apstākļi. Vai es varu saņemt Credit24 Miers kredītbrīvdienas?

Credit24 papildpakalpojumu Miers var pieslēgt jebkurā laikā. Pieteikties kredītbrīvdienām var, ja iestājušies sarežģīti finansiālie apstākļi un vismaz 3 mēnešus pēc kārtas ir veikta ikmēneša papildpakalpojuma maksa (2,95 €/mēnesī), kā arī nav kavētu maksājumu.

Cik ilgs ir Credit24 Miers kredītbrīvdienu periods?

Ja radušies sarežģīti finansiālie apstākļi, kredītbrīvdienas var ilgt līdz 3 mēnešiem, bet ne faktisko sarežģītu finansiālo apstākļu periodu, kas, iespējams, ir ilgāks. Ja slimība vai negadījums, kas ietekmē darbspējas, ilgst vairāk nekā 3 mēnešus, ir iespējams tās pagarināt vēl par periodu, kas nav ilgāks par 3 mēnešiem. Šāds pagarinājums pieļaujams tikai ilgstošas slimības vai negadījuma, kas ietekmē darbspējas uz laiku, kas ilgāks par 3 mēnešiem, gadījumā.

Kā es varu pieteikties Credit24 Miers kredītbrīvdienām?

Lai pieteiktos Credit24 Miers kredītbrīvdienām, Tev jāinformē pakalpojuma sniedzējs par sarežģītiem finansiālajiem apstākļiem Credit24 klientu pašapkalpošanās profilā mūsu mājas lapā vai jāsūta informācija uz e-pastu miers@credit24.lv. Piesakoties Credit24 Miers kredītbrīvdienām, nepieciešams iesniegt dokumentu, kas apstiprina sarežģītus finansiālos apstākļus. Lūdzu, ņem vērā, ka par sarežģītiem finansiālajiem apstākļiem jāziņo ne vēlāk kā 45 dienu laikā no apstākļu sākuma un dokuments, kas sarežģītus finansiālos apstākļus apstiprina, jānosūta ne vēlāk kā 21 dienas laikā pēc pieteikšanās. Pieteikšanās nav iespējama, ja ir kavēti ikmēneša maksājumi. Šādā gadījumā vispirms jāsamaksā kavētie rēķini, un tikai tad iespējams pieteikties Credit24 MIERS kredītbrīvdienām.

Vai es varu dzēst aizdevuma pamatsummu Credit24 Miers kredītbrīvdienu izmantošanas laikā?

Tu vari dzēst aizdevuma pamatsummu kredītbrīvdienu izmantošanas laikā, bet ņem vērā, ka pamatsummas dzēšanas brīdī tās tiks nekavējoties pārtrauktas.

Darba dienas
8.00 līdz 20.00
Sestdienas
11.00 līdz 15.00
Svētdienas un svētku dienas
brīvs
Pieteikumu izskatīšana
8.00 līdz 20.00
Tālrunis
Noderīga informācija
SIA IPF Digital Latvia ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 10.04.2007 ar vienoto reģistrācijas Nr. 50003913651. PVN maksātāja numurs: LV50003913651. Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-042 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā, kas izsniegta pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 20. oktobra lēmumu Nr. NK-201651.
Credit24 kredītlīnijas gada procentu likme (GPL) ir no 19.86%. Tā ir minimālā gada procentu likme un tiek aprēķināta individuāli, pēc pieteikuma iesniegšanas, izvērtējot klienta sniegto informāciju. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu (0€) un naudas līdzekļu izmaksu (0€). Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%. Credit24 piedāvā kredītlīniju summā no 50 līdz 7000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši.
*Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR.

Credit24 kredītlīnija ir Tev pieejama noteikta naudas summa, kuru vari izņemt, kad nepieciešams. Kādu summu izņemt un cik bieži - izvēlies Tu pats. Veicot pilnīgu kredītlīnijas summas atmaksu, tā paliek atvērta un pieejama Tavām vajadzībām jebkurā mirklī. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pildīt jaunu pieteikumu jaunam līgumam. Atkārtotu naudas izmaksu vari ērti veikt savā klienta profilā.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt!
Mājas lapā izvietotajiem pakalpojumu cenu kalkulatoriem ir informatīva nozīme.